Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » A paleós étrend megszüntetheti...

A paleós étrend megszüntetheti majd az izomcsomóimat? (sport és gyógytorna mellett)

Figyelt kérdés
a csomó az izom gyulladásával is jár, ezért is gondoltam, hogy orvosolná. Voltam már orvosnál vele, semmit se tudott segíteni, csak izomlazítót adott.
2013. febr. 8. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok mindenre jó a paleo , próbáld ki ártani nem árt.
2013. febr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg eljárni masszázsra ha van kereted rá, és ismersz is olyat aki jól csinálja.Nálam ez bevált,amikor sokat edzettem(küzdősport heti 4+futások) nekem is nagyon sok csomó volt, még ott is, ahol nem is sejtettem.
2013. febr. 9. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Izomcsomó, mitől van? Ahogy 2. válaszoló is írta, az erőltetéstől gondolnám én is, és mindenképpen jót tenne a masszázs.


A paleó? Minden másra jó lenne, plusz gyulladáscsökkentő táplálkozás, tehát az izmok gyulladása mindenképpen csökkenhet.

2013. febr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az izomcsomó a tartós izommunka miatt van. Az én esetemben koncerten való headbang miatt... :D
2013. febr. 9. 12:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a masszázst és a társait ajánlom inkább rá.

De próbáld ki, ártani nem árt.

2013. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!