Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Mit csináltam rosszul? Vagy...

Mit csináltam rosszul? Vagy nem mindenkinek válik be ez a diéta?

Figyelt kérdés
November végén kezdtem a Paleot. Nem akartam fogyni, 171 cm és 53 kg vagyok. Csak érdekel az egészséges életmód, így hát belevágtam. Bár utólag azt mondom: bár ne tettem volna. Az első, amit észrevettem, hogy eltűnt az energiám. Egyéb sportok mellett hetente kétszer járok kettlebell-re. Már december végén észrevettem, hogy nem bírom végigcsinálni az edzést. ( Azt amit korábban simán megcsináltam.) Enervált, aluszékony lettem. Mivel korábban kevés húst ettem, a megnövelt mennyiségnek iszonyatos mellékhatásai lettek. Baromi nagy gennyes csomók nőttek az arcomon, a hátamon és a mellkasomon. És amire még soha nem volt példa: eperohamaim lettek. Aki nem próbálta, adjon hálát. Én már sajnos tudom, milyen az, ha epét hánysz. Az orvosom ma azt mondta, hogy felejtsem el ezt a "marhaságot". Most már hajlok a szavára. De nem tudom, mit csináltam rosszul? Sok zöldséget és húst ettem. Semmi cukor, semmi liszt, rizs, krumpli stb. De korábban nem voltak ilyen betegségeim.

2013. febr. 19. 18:45
1 2
 1/18 dieta ***** válasza:
50%
Az egészséges étkezésnek gondolt egyoldalú táplálkozás az amit rosszul csináltál. A szervezetnek szüksége van szénhidrátra fehérjére és zsírra is.A testünk különböző sejtekből épül fel ha ezeknek egy részétől megvonod a tápanyagot arra kényszerítve ,hogy kerülő utakon nehézségek árán férjen hozzá ez szerinted lehet egészséges.A válasz a kérdésedben van.
2013. febr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
na erre adjon valamelyik Paleós reális választ, mert én is paleózom, és kicsit meginogtam...
2013. febr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kedves utolsó, én is szeretném a régóta paleosoktól megtudni, hogy mi az oka a panaszaimnak. A dokim nemes egyszerűséggel ennyit mondott, hogy hülyeség, mint az összes divatdiéta. Szerinte a májam nem tudott mit kezdeni a megnövekedett mennyiségű állati zsíradékkal. Ezért lettek epegondjaim és bőrproblémáim. Szerinte ha visszaállok a régi életmódomhoz, javul az állapotom. De azért nem értem, mert korábban itt is csodákat írtak a paleoról.
2013. febr. 19. 20:23
 4/18 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: Szóval sok zsírt ettél? Mert én úgy tudom, hogy csak annyi zsírt szabad fogyasztani, amennyi a régebbi táplálkozáspiramisban is megengedett. Tehát a zsír helye változatlan a paleoban.
2013. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
ugyenez volt eperoham nélkül..üdv a klubban :)
2013. febr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem ettem én sok zsírt. A korábbiakhoz képest lett több az állati zsír. Ez kikerülhetetlen ennél a diétánál. De úgy látszik az én szervezetem azt sem tolerálta...
2013. febr. 19. 20:54
 7/18 anonim ***** válasza:

fél év alatt tropa lettem én is és 20 kg plusszból mert én akatam fogyni,lement 2

ami vissza is jött amikor abbahgytam

azóta fogytam 12 kg normális étrenddel

2013. febr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
na jóóóó, akkor most paleózzak vagy ne?????
2013. febr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ha rám hallgatsz- és most már én is magamra-, akkor ne. De a puding próbája az evés, tartják az angolok :). Tényleg: azt is milyen régen ettem :)
2013. febr. 19. 21:29
 10/18 anonim ***** válasza:

[link]

én eszerint eszek. A húsra nincs pénzem, úgyhogy marad a zöldség gyümölcs, és vendégségben nem utasítom vissza pl a rizst/krumplit, csak igyekszem több zöldséget enni. Ezzel is bajom lesz?

2013. febr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!