Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Milyen ez a mai étrend?

Milyen ez a mai étrend?

Figyelt kérdés

reggel: 1 db mangó + kávé fél deci mandulatejjel

tízórai: 1 alma, 2 répa

ebéd: 1 tál vegyes saláta, 3 tojás

uzsonna: 2 tojás, 1 répa

5 perc lábgép, 55 perc mellizom, 5 perc súlyemelés, 5 perc hasizom, 1 óra futás(8km kb.) 5 perc lépcsőzés, szauna

vacsora: 1 tál vegyes saláta, 200 g csirkemell


160/61 kg/ 21 l.



2013. febr. 11. 09:56
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
5 perc mellizom*
2013. febr. 11. 09:57
 2/16 anonim ***** válasza:
Azon túl, hogy nekem tetszik, ez alighanem tök jó!
2013. febr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Ahogy nézem, most talán még kéne egy kis fehérje nem?( az edzés miatt) Miből tudnám azt még bevinni? Elég költséges a tojás meg a csirkemell.. esetleg gomba? Vagy elég ez így?
2013. febr. 11. 10:02
 4/16 anonim ***** válasza:
Úristen, nem kopog a szemed egész nap az éhségtől?
2013. febr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, majd kiderül, bár ahogy számoltam azért megvan az 1200 kcal, vagy talán több? Meg tegnap hasonló edzés mellé kevesebbet ettem, szóval max az édesség utáni vággyal kell szerintem számolnom. 2 hónap alatt szeretnék megszabadulni kb. 7 kg zsírtól, ugyh. elszántnak kell lennem, utána meg tartani..
2013. febr. 11. 10:44
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem kell minden nap állati fehérjét enni az egészséghez.


De amit én megfizethetőnek találok, az a máj. 400 ft/kg ár körül még viszonylag tűrhető árú, de jó étel. Nem mindenki szereti, de hát..


Vannak darált húsok akcióban 800 ft/kg áron, ilyenekből lehet gazdálkodni. Ezek még mindig nem adalékokkal teli felvágottak vagy hasonlók.

2013. febr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hülye vagyok, de nem a kalóriától függ, hogy éhes vagy-e.

Tudtommal 1 evőkanál zsírban van vagy 1400 kalória, de attól te még éhes leszel egész nap, hogy reggelire megetted..

2013. febr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha éhes, akkor eszik még zöldséget.. hmm tegnap olyan jó zsíron párolt káposztát csináltam, jó kaja! Persze én nem akarok fogyni, de nekem is jó étel.
2013. febr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a tanácsokat!
2013. febr. 11. 11:18
 10/16 anonim ***** válasza:
49%

Hát ez pocsék, egyenesen koplalás... persze ha nyúl lennék, tetszene...

5 ételcsoport van ugyanis amit mindennap fogyasztani kell ahhoz hogy egészséges maradj, diéta ide vagy oda:

- keményítő (gabona termékek, rizs pl.)

- hús

- zöldség, gyümölcs

- tejtermékek

- zsír

Valamelyik hiánya az étrendből rövid időn belül hiánybetegséghez vezet. Pl. a gabonatermékek teljes körű kiiktatás az étrendből hajhullást eredményez...

Mielőtt bárki elkezd diétázni ajánlott egy kicsit az emberi szervezetet tanulmányozni, ha nem akar magának visszafordíthatatlan károkat okozni...

2013. febr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!