Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Milyen ez a mai étrend?

Milyen ez a mai étrend?

Figyelt kérdés

reggel: 1 db mangó + kávé fél deci mandulatejjel

tízórai: 1 alma, 2 répa

ebéd: 1 tál vegyes saláta, 3 tojás

uzsonna: 2 tojás, 1 répa

5 perc lábgép, 55 perc mellizom, 5 perc súlyemelés, 5 perc hasizom, 1 óra futás(8km kb.) 5 perc lépcsőzés, szauna

vacsora: 1 tál vegyes saláta, 200 g csirkemell


160/61 kg/ 21 l.



2013. febr. 11. 09:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%

Valami óriási tévedés van!


3 ételcsoport:

Zöldség-gyümölcs,

hús,

zsír (ez lehetne hús-zsír).


Ezek közül hús nélkül még egészen egészségesen élhet az ember, sőt zöldségek-gyümölcsök nélkül, csak húson is egészen jól élhetünk.


Amik az elhízáshoz kellenek, na az a keményítő és a gabona, a tejtermékek. Ezek csak lehetetlen dietetikusok fejében szerepelnek mint emberi táplálékok.

2013. febr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Meg egyetek bogarakat is, legyeket és lárvákat, úgy is ezt ette az ember a paleolitikumban. Még afrikai és ázsiai országokban ma is ezt eszik.

Szerintem kevés ez a mennyiség. Persze egyél még zöldséget nyugodtan, de szerintem reggeliben a gyümölcs is belefér.

2013. febr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%
Legyeket elkapdosni annyira esélyes mint gabonamagvakat gyűjtögetni, de erről van szó! Lárvákat, rovarokat mind a mai napig eszik az ember, és jó kaják (itthon nem olyan megszokott).
2013. febr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

taplalkozasharcművész


sztem hülyeség hogy lehet élni zöldség és gyümölcs nélkül.. én évekig nagyon minimálisan ettem még is sokszor votlam beteg mióta sokat eszek azóta egyszer sem voltam beteg.. szoval szükség van mindenre mértékkel

2013. febr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtam hogy nincs szükség rá. Írtam volna?


Arra céloztam, hogy az eszkimók, a maszájok sem igen esznek túl sok zöldséget, gyümölcsöt, helyette főleg állati táplálékon élnek, nem kevesebb ideig vagy rosszabbul mint mi.


A fordítottja is igaz, a vegánok állati táplálékok nélkül hasonló módon élnek mint mi. Egyik sem jó, vagy kiegyensúlyozott, de nem rosszabb mint az átlag ember vegyes táplálkozása. És ha egy jó (minőségi) vegán étkezést összemosnának egy jó húsevő táplálékaival, igen biztató eredmények születnének. Születnek!

2013. febr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

10-es válaszoló: a gabonatermékek elhagyása nem okoz hajhullást! Nekem a gluténmentes táplálkozás hatására múlt el a hajhullásom!


Kérdező:

Jó az étrend, bár a reggelidet semmi pénzért nem enném meg, és nekem kevés lenne a zsír, de azért nem rossz. :)

Én kevesebb zöldárút és több zsírt meg húst fogyasztok, de kinek mi a jó. :)

2013. febr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!