Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért nem fogyok átlag 1500...

Miért nem fogyok átlag 1500 kalóriával?

Figyelt kérdés

158 cm és 65 kiló vagyok.

Lehet hogy azért mert túl nagy az ingás?

[link]



2015. máj. 2. 07:08
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
[link] Április 13-óta számolom a kalóriákat rendszeresen.
2015. máj. 2. 07:10
 2/22 A kérdező kommentje:
2015. máj. 2. 07:12
 3/22 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem akarja beadni 13-tól csak 18-tól, nem értem....
2015. máj. 2. 07:13
 4/22 anonim ***** válasza:

Mennyi a kalória szükségleted, mekkora a deficit (nyilván ezt nem tudhatod), milyen az anyagcseréd, miket eszel, mennyire vagy gluténérzékeny, mennyire bírod a tejfehérjéket (ezeket csakis Te tudhatod), mit edzel?


Van egyéb tudnivaló rólad?

2015. máj. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

Mi nem tudjuk megnèzni a te naplódat.... Ahhoz be kéne lépnünk a felhasználóneveddel és jelszavaddal. Így csak a főoldalt hozza ki.


Szerintem pont azért nem fogysz, mert 1500 kalória sok. Én átlagosan 1200-1300-at eszem (159cm vagyok, 48kg) és nem akarok fogyni. Lejjebb kéne vinni a kalóriabeviteled és persze az sem mindegy, miből állnak az étkezéseid. Mert csokiból is összeszedhetsz 1500 kcalt meg húsból/zöldségből is. Szóval ha gondolod írd le légyszi mit eszel egy átlagos nap.


Emellett fontos, hogy sportolj, anélkül nem ér semmit az egész. Sportolsz valamit?

2015. máj. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Igen szoktam majdnem minden nap 30-45 percet gyors sétálni, nem szaladni csak gyorsabban szedem a lábamat, ilyenkor le is szoktam izzadni.

És szoktam videókra tornázni nem minden nap , kb 30 percet.

Nem eszem csokikat, nem de a kristálycukor minden nap ottvan az étrendemben.

Kávéban, főzelékekben.

Pl ma bundás kenyeret fogok reggelizni.

Nem szeretnék megvonni semmit mert tudom ha megvonom 2 hétnél tovább úgysem bírom nélküle utána egyszerre sokkal többet eszek belőle mint apródonként.

Tegnap 2 és fél szelet májkrémes kenyeret ettem és 2 bögre sóska főzeléket (6 dl).

Nem nassizom már kb maximum 3-5 alkalommal eszem csak.

Tegnap nem volt időm csak 2 szer enni nagy takarítás volt egész nap mozgásban voltam.

2015. máj. 2. 07:46
 7/22 anonim ***** válasza:
-még mindig sokat eszel ezért nem fogysz
2015. máj. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Mennyire pontosak a mérlegeid? Amivel az ételeket méred, pontos? Lehet, hogy pl. a sóska főzelékedben több cukor van, mint amivel a kaloriabazis szamol? Pontosan beírod az adatokat? Mert ha azt választod, hogy egy szelet kenyér, de nálad nem 7 dkg egy szelet, hanem vastagabb, mondjuk 12 dkg, vagy eleve tömörebb kenyeret veszel, akkor már több a kalória. Mindent pontosan mérj és kitartás, két hét még nem olyan sok, lehet, hogy majd egy hónap múlva indul be és hirtelen csökken majd a súlyod. Nekem elég jól működik a kaloriabázis, bár van olyan nap, hogy indokolatlanul 1 kg-val kevesebbet mutat a mérleg, máskor meg egy dekával sem lesz kevesebb. Segíts rá egy kis gyömbéres vízzel, zöld teával, ha elmúlik a telihold, lesz ismét két hét, amikor könnyebb fogyni, mert telihold előtt nehezebb. Kitartás!!!
2015. máj. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

A gyors séta helyett jobb lenne, ha futnál, a torna rendben van. Viszont az nem jó, hogy semmit nem vonsz meg magadtól. Értem én, hogy nehéz, de nem fogyni akarsz? A fogyás nem könnyű, küzdeni kell érte.

Pl egy szelet bundáskenyér kb 300 kcal. Gondolom nem egy szeletet eszel. Ez így már majdnem a fele a napi kalóriabevitelednek, ráadásul nem egészséges, tele van zsírral. Nem lenne jobb megenni egy tál müzlit? Vagy zabkását gyümölccsel? Vagy csak simán egy szelet kenyeret sonkával?

2015. máj. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
1445 kcal a napi átlagos anyagcserém , a nő vagyok.hu oldalon használtam a kalkulátort.
2015. máj. 2. 08:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!