Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tegnapi nagy zabálásom alatt...

Tegnapi nagy zabálásom alatt kb.2000 kalóriával többet ettem mint szoktam. Megfog látszódni?

Figyelt kérdés

R: 2 nagy szelet lekvároskenyér, cukros teával

E: nagyon sok sült csirkét megettem...kb. 400-500g-ot mártással és krumplival

Uzsi: 3 szaloncukor, 1 doboz sió őszibarack

V: 3db kis (házikészítésű, fél tenyér nagyságú) krumplis pogácsa 1 ek. mogyorókrémmel

Már majdnem kidurrantam, de csak ettem... így kb. 3000Kcalt ettem,ami nekem nagyon sok...főleg, hogy 1000-et szoktam máskor.. A hasam akkora lett mint egy terhesé, és feszült nagyon..:S Ma úgy terveztem nem eszek semmit,csak nagyon sokat iszok,meg talán egy kevés párolt zöldséget, és akkor holnaptól visszatérek az 1000kalóriára. A hasam vissza fog állni 1-2 nap múlva,igaz?Most csak azért nagy mert sokat ettem és nem azért mert híztam,ugye? 168Cm 50kg 16/l


2014. dec. 1. 09:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

azért nagy, mert annyi szemetet ettél össze egyszerre, hogy sokkot kapott.


nem híztál meg, hanem teletömted egy hétnyi szénhidrátadaggal, amire kb. semmi szükséged nem volt.


a sültcsirkével nincs gond csak.

2014. dec. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ha kidurrantál és nem esett jól, akkor nem értem, mi a fenének etted. Egyébként nem is lett volna sok, ha normális adagokat eszel. Pl. 3 fél tenyér nagyságú szaloncukor helyett 3 db normális kis szaloncukor.

Szerinted komoly problémák vannak veled.

Rendszeresen 1000 kalóriát enni, az koplalás. De közben falási rohamok is rád jönnek.

De az adataidból is látszik, hogy valami gondod van. Kifejezetten sovány lehetsz. Nem vékony, nem jó alakú, hanem sovány, beteges.

Meg az is beteges, hogy azt gondolod, hogy egy napi étkezéstől meg lehet hízni és látszódni fog rajtad.

100% étkezési zavaraid vannak. Fordulj orvoshoz.

2014. dec. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem ettem 3 fél tenyér nagyságú szaloncukrot...Azt a pogira írtam, hogy akkora volt..
2014. dec. 1. 11:52
 4/18 anonim ***** válasza:
Jaj, bocsi, összefolytak a sorok. :) De a lényegen nem változtat. Beszélj a szüleiddel, kérjétek szakember segítségét!
2014. dec. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ne ijesztgess már ilyen hülyeségekkel egy 16 éves lányt!

Forduljon szakemberhez, mert egyszer sokat evett?

Szerintem inkább neked kéne szakemberhez fordulni!

2014. dec. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

5: Te bolond vagy, olvasd már végig.

Pont azt írtam, hogy nem baj, ha sokat evett, az a baj, hogy ő azt hiszi, hogy ettől hízni fog és már látszik is rajta egy napi kajálás.

És az sem normális, hogy 1000 kalóriát eszi, utána meg falási rohamai vannak.

Előbb olvass, utána szólj hozzá!

2014. dec. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
köszönöm! szóval akkor nem kell aggódnom, nem hízhatok egy ilyentől? Azért ma kicsit jobban meghúztam magam, hátha kompenzálja valamennyire a tegnapot..szóval ma eddig 300 kcal-t ettem, és ma már nem is szándékozok 100-200-nál többet enni..:)
2014. dec. 1. 14:25
 8/18 anonim ***** válasza:
És akkor gondolom, ez sem beteges, hogy valaki 500 kalóriát eszik csak? És tényleg nincs szüksége segítségre, áhh, dehogy!
2014. dec. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Inkább egyél többet, és testmozgással próbálj meg kalóriamínuszba kerülni!
2014. dec. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ne vészmadárkodjál már itt haver!

Én régen olyat is csináltam, hogy direkt nem ettem három napig semmit!

2014. dec. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!