Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tegnapi nagy zabálásom alatt...

Tegnapi nagy zabálásom alatt kb.2000 kalóriával többet ettem mint szoktam. Megfog látszódni?

Figyelt kérdés

R: 2 nagy szelet lekvároskenyér, cukros teával

E: nagyon sok sült csirkét megettem...kb. 400-500g-ot mártással és krumplival

Uzsi: 3 szaloncukor, 1 doboz sió őszibarack

V: 3db kis (házikészítésű, fél tenyér nagyságú) krumplis pogácsa 1 ek. mogyorókrémmel

Már majdnem kidurrantam, de csak ettem... így kb. 3000Kcalt ettem,ami nekem nagyon sok...főleg, hogy 1000-et szoktam máskor.. A hasam akkora lett mint egy terhesé, és feszült nagyon..:S Ma úgy terveztem nem eszek semmit,csak nagyon sokat iszok,meg talán egy kevés párolt zöldséget, és akkor holnaptól visszatérek az 1000kalóriára. A hasam vissza fog állni 1-2 nap múlva,igaz?Most csak azért nagy mert sokat ettem és nem azért mert híztam,ugye? 168Cm 50kg 16/l


2014. dec. 1. 09:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Eszem ágába sincs sokáig 500kcal-t enni, csak a tegnapi napom kompenzálom egy mai 500 kalóriással... Aztán holnaptól folytatom az 1000 kcal-t
2014. dec. 1. 15:10
 12/18 anonim ***** válasza:

Igaza van annak a hozzászólónak, aki azt írta, hogy beteges!

Teljes mértékben egyetértek, és nem azért, mert egyszer többet evett, valószínű, hogy karácsonykor is nagyon sok emberrel meg fog ez történni, de ez tényleg beteges.

Már maga a súly is, 50kg egy 16 éves 168 cm-es magas lány(fiatal felnőtt nő). És nem azért mert a genetikája ilyen, hanem, mert koplal. 1000kcal, őszintén, ez mennyire normális? Meg 16 évesen ez a mindennapi központi téma a fejében, ahelyett, hogy élvezné a fiatalkorát, nem normális.

és falásroham tört rá, hisz majd kipukkant, de csak evett és evett. És tudjátok miért?-mert úgy volt vele, hogy nap mindent, holnaptól megint sanyargatás, ebből lesz az étkezési zavar)főleg bulimia)

2014. dec. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Na mert az 1000 az normális :) Jaj!
2014. dec. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Hat te nagyon buta lehetsz, kedves kerdezo! Eloszor is.. 16 evesen minek fogyokurazni? Ilyenkor van szuksege a szervezetednek a legtobb tapanyagra, ebben a korban fejlodik a tested leginkabb. Ez a "elotte nap teletomjuk magunkat, utana nap meg koplalunk" dolog pedig elegge egeszsegtelen. Ahogyan az 1000 kalorias dietad is. Inkabb sportolj, es egyel tobbet, mert ezzel a modszerrel csak magadat teszed tonkre!
2014. dec. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az "értelmes" válaszod.. Nem,nem vagyok buta..Beteg vagyok,sajnos.. Járok pszichológushoz is evészavar miatt..De persze te olyan okos vagy,nyugodtan butázz..
2014. dec. 2. 16:26
 16/18 anonim ***** válasza:

Így csak magadat teszed tönkre, az anorexia pedig halálos betegség is lehet!


- minden nap koplalsz (1000 kcal semmi, főleg nem egy fejlődő szervezetnek!)

- a súlyod - ami már így is lószr - aggaszt

- aztán csodálkozol, hogy bezabálsz - na, majd egy ilyen alkalomnál ki is hányod és bulimiássá válsz


Szüleid???

2014. dec. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Utsó vagyok: most látom, hogy már kezeik a nemevésedet. Jó, csak tudod, ahhoz neked is AKARNI kell, nem elég, hogy eljársz a dokihoz.
2014. dec. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Általába bezabálás után mindig hányok...de nem hánytatom magam, csak alapból kijön. De amúgy ritkák a bezabálások..Szerencsére. Amúgy utolsó..pont azért kell az orvos,hogy én is akarjam. Egyenlőre eszem ágába sincs többet enni,de meg szeretnék gyógyulni...csak a hízástól félek..
2014. dec. 2. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!