Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 1 kg az 9000 kcal ugye? És ez...

1 kg az 9000 kcal ugye? És ez így mehet? T öbbi lenn

Figyelt kérdés
Ha egy nap csak 1000-1200 kalóriányi kaját eszek és naponta 30-40 percet tornázom akkor azzal úgy lehetséges fogyni? Mármint kiszámoltam egy ilyen valamivel hogy kb 2200 kcal-t kéne bevinnem naponta.

2014. szept. 13. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Hozzávetőlegesen. Viszont soknak tűnik a kiszámolt bevitel.
2014. szept. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, 7000 kcal, mivel a zsírszövet nem kizárólag zsírból áll.

Igazából a testünk nem feltétlenül követi a papírformát, nem is tudhatjuk, mennyit égetünk (csak mert mondjuk 170/70 nők vagyunk kevés mozgással, senki meg nem mondja, mennyi lehet a napi kalóriaigényünk, ez ráadásul simán meg is tud változni)... Azt, hogy mennyit veszünk be, azt még nagyjából meg tudjuk tippelni.

Nem baj, valami elképzelésünk lehet, főleg, ha mondjuk már egy éve stagnálunk 2000 kalóriával. De ha nem tudjuk, akkor sincs semmi, ha nem fogyunk megfelelően, valamit csökkenthetünk, az én kedvencem a szénhidrát, de a tipikus szálkásító diétában is ennek csökkentése javasolt.


Viszont nem tudom, miért akarsz 1000 kalóriadeficitnél is nagyobbat, az elég durva, főleg, hogy a Te esetedben ahhoz már elég alacsony kalóriabevitel járul. Mert ha eszel 1800 kalóriát, akkor lelked rajta, eddz napi órákat, ha bírsz, de 1000 kalória az rém kevés. (Személy szerint fura is nekem, hogy valaki képes olyan picit enni.)

2014. szept. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ettől fogyni fogsz 100%. Kalória mínuszban vagy, nincs más lehetőség. Rád is érvényes:


"Fogyni csak akkor tudsz, ha a bevitt kalória mennyisége kevesebb, mint amennyit a szervezeted elhasznál."

2014. szept. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Viszont sok izom is le fog menni ha kevés a fehérje
2014. szept. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!