Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nagyon szeretnék fogyni. Igy jó?

Nagyon szeretnék fogyni. Igy jó?

Figyelt kérdés
Mai étel: alma, 1 szelet pufaszott rizset, 3 az egybent lés egy mizo kakaót.

2014. szept. 11. 13:37
 1/3 anonim válasza:

A fogyás nem csak attól függ, hogy mit eszel ebédre ma!

Lényeges a mozgás és a bevitt kalória aránya.

Ha valóban fogyni akarsz akkor csökkenteni a kalóriát és növelni a mozgást! ( sport )

2014. szept. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, h miért akarja magától mindenki megvonni a vitaminokat, ásványi anyagokat? Szerinted a puffasztott rizsben meg a cukros mizo kakaóban ezekből mennyi van?

Én a helyedben ennék egy jó salátát, utánanéznék, mennyi kalóriát tartalmaz, annak bizonyos hányadát pedig lemozognám, attól függően, mennyit akarsz fogyni. Kell hozzá egy kis utánajárás, de jobban megéri, így nem fog x év múlva (már ha ezt fenn bírod tartani és nem leszel te is jojó diétázó) kihullani a hajad, meglazulni, tönkremenni a fogaid és leépülni.

2014. szept. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, a saláta jobb lenne, de ugyanúgy koplalna vele (hacsak nem egy gigászi méretű darab lenne, sok sajttal és húsfélével, öntettel).


Egy kezdőbb anorexiás többet eszik egy nap. Már ha ez napi étel, nekem úgy tűnt, nem írta, hogy ebéd vagy valami, csak hogy mai étel. Bár ebben nincs sok ételnek nevezhető...

2014. szept. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!