Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 1 év alatt lehet fogyni 46...

1 év alatt lehet fogyni 46 kg-mot?

Figyelt kérdés

11 éves lány vagyok és rettentő kövér :(( (84 kg 163 cm) elhatároztam hogy én akkoris lefogyom! Kalóriaszámlálással fogok fogyni, naponta 2-3x fogok enni ilyen egészséges dolgokat (pl. gyümölcs, zöldség, kétszersült, soványhúsok) A kenyeret, csokit, cukrot, és tésztát teljesen kiiktatom. Sportolni is fogok csak még nem tudom mit :)

Előre is köszi :))


2014. szept. 6. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:

11 évesen csak orvosi felügyelet mellett lehet fogyókúrázni

mellesleg nincs szükséged 46 kg fogyásra hanem kb 25-30 kg-ra, ah kalkulálom, hogy ebben az egy évben még nőni is fogsz


Keresd fel a szüleiddel a gyermekorvosodat és a megfelelő szakrendeléseket, ahová az orvosod be fog utalni!

2014. szept. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha 2-3-szor eszel, akkor nem fogsz fogyni, max izomból.
2014. szept. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2: Ez evések számának nincs sok köze az izomveszteséghez... Sokan esznek napi 2-3-szor, eme emberek nem is része sportol és nem veszti el az izomzatát, sőt, fejlődik is, ha megfelelően táplálkozik.

Díéta- s emberfüggő, hogy ideális-e a 2-3 (vagy 1-2) étkezés.


Kérdező, evidens, hogy nem kell 46 kilót fogynod. S hova rohansz? Előtted az élet. Ha 20 kilót fogysz le egy év alatt, akkor mi van? Ha nem nőnél, akkor is csak pici felesleged maradna, amivel azért együtt lehet élni a hátralevő időben, amíg abból is fogysz picit.

2014. szept. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1, senkinek nem szabad fogyókúrázni.


Kérdező: keress fel egy diatetikust. Mivel csak 11 éves vagy a szervezetednek egy ilyesfajta étkezés nagyon megterhelő lenne (mivel a kalóriaszámlálás meg a gyümölcs a két legjobb dolog, ugye érzed a szarkazmust?)

2014. szept. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szóval 163cm-hez mindössze 38kg akarsz lenni?! Még ha nem is nősz, akkor is betegesen kevés; én 5centivel vagyok magasabb nálad, mégis vékony vagyok 55-56kg-mal.
2014. szept. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A -46 kiló túl sok, amúgy ilyen idős korban csak ártasz magadnak, ha diétázol.
2014. szept. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Miért ártana magának? Ha a makro,mikro tápanyagok megvannak semmit nem árt magának, sőt!
2014. szept. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, én eddig 30 kilót fogytam 6 hónap alatt. DE orvosi kontroll mellett!És nem éheztetve magam!Ellenőrizve minden nap mennyi szénhindrátot, fehérjét és zsírt viszek be.

Szerintem is keress valakit, már csak azért is jó, mert tud tanácsokat adni, vagy átlendíteni ha holtponton vagy!

2014. okt. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!