Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szeretném kérni a segítségetek...

Németh László. kérdése:

Szeretném kérni a segítségeteket leszeretnék fogyni de hogyan? A (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Most regisztáltam magamat ide csak azért, hogy ez a kérdést feltegyem!

~16 vagyok, és ~180 cm magas, és ~90 kg vagyok és fiú. Kövér vagyok nem annyira, de lóg a mellem és olyan közepes méretű úszógummim van. Sokkan azt hiszik,hogy izmos vagyok de nem. Olyan tanácsokat is adtak hogy nekem nem fogynom kénne hanem izmosítanom magam de nem. Inkább le szeretnék fogyni. Szóval valakinek sikerült lefogyni-szabályossan úgy értem nem gyógyszerekkel stb.

Lehetőleg nem kérnek olyan válaszokat, hogy ne egyél és sportólj! Meg nekem nincs pénzem műzlire a joghurtal peddig nem lakok jó.A kalóriákat szoktam nézni, hogy mibe mennyi van.Szóval lehetőleg az írjon akinek sikerült lefogyni és hogyan!? Lehetőleg bő választ kérek mindenről tudni akarok. KÖSZÖNÖM.



2014. aug. 1. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:

"Lehetőleg nem kérnek olyan válaszokat, hogy ne egyél és sportólj! "


Ha nem kered ezeket a valaszokat akkor sajna senki sem fog neked valaszolni.


Az a nagy harci helyzet hogy igy lehet leghatekonyabban lefogyni. Lehet koplalni is, de az nem egeszseges.


Az bizony elofordulhat, hogy dietaban nem fogsz jollakni, meg az is lehet hogy ehes leszel.


Hovatovabb a sportban el lehet am faradni!


Viccet felreteve, dontsd el mit akarsz. Ha nem gondolod komolyan, akkor zabalj csak nyugodtan tovabb, ulj a gep elott, aztan amikor 25 eves leszel akkor siman elered a 150 kilot.

2014. aug. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1.Válaszíró bocsi de egy kicsit félre értettél ez a mondatot,hogy,,lehetőleg nem kérnék olyan választ, hogy ne egyél és sportólj,, arra célóztam, hogy ne csak ennyit írjon hanem mondja is meg az illető,hogy mit ne egyek, mit egyek, mit sportoljak, mirre számíthatok,mennyi ideig, mennyit, stb.
2014. aug. 2. 00:59
 3/8 anonim válasza:

Hali.

Ilyen nincs hogy mit egyek mit ne egyek, ez egy nagy baromság, a tápanyag kell a szervezetnek. Egyáltalán ne egyél nasit (édesség, chips, cukros szarok stb.) Kolát iszol? igyál lightot (jönnek azzal, hogy fúúú a light colával nem fogysz blabla,tapasztalatból mondom, higyj nekem.) Edzés:? Fogd meg menj le edzőterembe ha tudsz és kardiozz, legalább napi 30percet heti 4x INTENZÍVEN + hasazz (hasazás kb +20perc, de érezd, hogy ég mint az állat akkor csinálod jól a hasazást.) Kevesebbet egyél. este 6-7 után meg ne egyél semmit, max. igyál. Ami leginkább kell az a KITARTÁS. Nem holnapra fogsz leadni 10-20kg-t ha jól csinálod 2 hónap alatt leadsz mondjuk 10-15kgt


Sok Sikert! :)

2014. aug. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Előző vagyok. Elfelejtettem mondani, hogy mindenképpen szánj 5 percet a bemelegítésre, nehogy lesérülj, mer aztán meg több lesz a kár mint a haszon....

Sok Sikert:)

2014. aug. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Akkor nem is ihatok semmit csak vízet?

Mert mindig szörpöt iszok, meg teát.

Sportolással kapcsolatossan nem tudok edző terembe menni,mert ahol én lakók ott nincs!

Itthoni edzés terv kénne(gyakorlatok,súlyzózás stb).

Meg hát az is baj velem, hogy nagyon kenyeres vagyok pl.Tegnap Pulykafasírtott ettem reggelire:2 fasírt és 4 szelet kenyét és 3 x szoktam enni ami azt jelenti tegnap csak 6 db pulykafasírtott ettem és hozzá 12 szelet kenyeret.Nem bírom ki nassi nélkül minden nap ennem kell valamit. Itt a gyakorikérdések.hun olvastam olyan választ, hogy minden nap eszik egy gyerek 2 db kockacukrott. Amúgy nem szoktam nagyon sportolni ha igen csak akkor ha van időm pl. (hétvégénként,szünetekben) akkor is a szomszéd kis fiúval focizni, kidobozni, biciklizni de hetente kb. 3 x játszok vele 30-30-30 percet.

2014. aug. 2. 12:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező. A fasírozott kenyérrel=kenyér kenyérrel. :( Nasi: nasizz de ne szarokat. Fehérjét kell enned rengeteget, kevés szénhidrátot, nulla cukrot és zsírt és igyál VIZET! Sport után szintén fehérjét, hogy ne izomból, hanem zsírból fogyj. Ha normálisan akarod csinálni olvasd el ezt és mindent tudni fogsz a minőségi testformálásról, szálkásításról:Amit-a-Zsiregetesrol-Tudnod-Kell (google)
2014. aug. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6.Válaszoló,hogy érted azt, hogy fasírozott+kenyér=kenyér kenyérrel?
2014. aug. 2. 23:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy a fasírozott alapja a darált húson kívül a kenyér vagy zsemle, ez az a massza, amiből készül- általában. Ha nálatok nem, akkor elnézést, ezzel együtt az oljban sült prézlis-tojásos húsgombócok sehogy sem illeszkednek egy szálkásító diétába főleg nem kenyérrel.
2014. aug. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!