Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napi 3300 Kcal égetés milyenne...

Napi 3300 Kcal égetés milyennek számít? Jól sejtem, hogy sok?

Figyelt kérdés
2014. jún. 18. 22:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem, nincsen igazad. En is pont a kaloriabazissal szamoltam neked, csak epp tudom ertelmezni a dolgokat. Ha igaz lenne, hogy 3300 kcal minuszod van egy nap, akkor 3 nap alatt fogynal egy kilot. Folyamatosan, nem csak a kezdeten a fogyozasnak.


Masik osszehasonlitasi alap: 2500 kcal elegetesehez 4-5 ora futas kell. Futas. Nem pedig fizikai munka. Meg a banyaban sem annyi az energiafelhasznalas, mint a futas eseten.


Ha ennyire elvakult vagy, azzal csak magadat csapod be.

2014. jún. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Márpedig ne mondjátok, hogy a 8 óra kemény fizikai munka úgy +500 kcal... Ha lagymatagon sétálna, az is több lenne az alap égetésen felül.

Igen, a futás valószínűleg (nyilván attól függ) többet éget, mint a munka, de itt 8 óra munkáról volt szó, ami miért ne égetne annyit, mint 4 óra futás, ha elég kemény?


Ha a kósza tipp (mert fogalmunk sem lehet, ténylegesen mennyit éget a kérdező, ezek bizonytalan dolgok) igaz, akkor valóban igen nagy a kalóriadeficit. Hogy a testsúllyal s egyébbel mi történik, az majd elválik.

Érdekes dolgok ezek, én éhenhalnék így. Ha munka közben nem is, este jól bepótolnám a kiesést.

2014. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!