Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nagyon rosszat csináltam?

Nagyon rosszat csináltam?

Figyelt kérdés
Tettem egy kis tejszínhabot a kávémba (nagyon keveset tényleg). Amúgy üresen iszom meg nem sokat. Nem szeretnék sokat fogyni, csak még kb. 2 kg-t (most 41 vagyok). Amúgy nagyon odafigyelek arra, hogy keveset egyek meg inkább zöldségeket.
2013. okt. 26. 18:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Hát, azért én 49 kilósan némelyik ruhában elég soványnak látszom, ezért is nem tudom eldönteni fogyjak-e vagy ne. Úgyhogy szerintem aki nagyon sovány a magasságához képest, az nem néz ki jól felöltözve, ruha nélkül pláne nem. Hidd el, hízz egy kicsit, ugyanúgy sovány maradsz és jobb lesz a közérzeted, mert a kérdésből is látszik, hogy a fogyókúra megszállottja vagy, ez nem jó.
2013. okt. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

160/41...

Mi szél hozott?

2013. nov. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!