Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nagyon rosszat csináltam?

Nagyon rosszat csináltam?

Figyelt kérdés
Tettem egy kis tejszínhabot a kávémba (nagyon keveset tényleg). Amúgy üresen iszom meg nem sokat. Nem szeretnék sokat fogyni, csak még kb. 2 kg-t (most 41 vagyok). Amúgy nagyon odafigyelek arra, hogy keveset egyek meg inkább zöldségeket.
2013. okt. 26. 18:58
1 2
 1/12 anonim válasza:

Miért akarsz ennél is tovább fogyni? Tökéletes akarsz lenni? Kár a gőzért, mert sose leszel tökéletes, úgy, ahogy én se, és más se.

Ne koplajl, csak azért, hogy vékony legyél. Egyél, bármit, ami jól esik, csak este ne nagyon egyél zsírosat, és túlzásba se vidd, de méginkább ne koplalj, mert azzal a szervezetedet megfosztod rengeteg tápláléktól, amire szüksége lenne, s ez nem egészséges.

Ha valakinek akarsz tetszeni, akkor a külsőd nem olyan fontos (ha az illetőnek a nő nem csak egy tárgy). Inkább arra koncetrálj, hogy belül szép legyél...:)

2013. okt. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egy picike, múlt idejű kilengésből ne csinálj problémát...

Nem tudom, az odafigyelésed mit jelent, egyeseknek rossz, ha keveset esznek és inkább zöldséget... Bizonyos kalóriamennyiségre szükséged van s nyilván nemcsak zöldségre, s így látatlanban nem tudom, hogy Te az okosabban vagy az extrémen fogyózók közé tartozol.

(Én amúgy mandula- vagy kókusztejet tennék a kávémba, ha jót akarnék, s elégedett lennék magammal. De az alkalmi tejszínhabot sem tudom bűntudatra okot adó dolognak tartani, bár én nem fogyasztok ilyesmit.)

2013. okt. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41 kiló vagy?? :OO És mellé hány centi 145?
2013. okt. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Már most vékonynak mond mindenki,de szeretnék még vékoynabb lenni, mert még nem vagyok vele elégedett. Szerintem szép ha valaki törékeny :). Igazából halat eszem, teljeskiörlésű kenyeret (bár ebből is keveset), zöldségeket meg gyümölcsöt. Ma ez a kis picike tejszínhab volt feketekávéval a vacsorám, mert még tanulnom kell este.
2013. okt. 26. 19:17
 5/12 A kérdező kommentje:
160cm vagyok
2013. okt. 26. 19:17
 6/12 anonim ***** válasza:

Beteg vagy...:O

nem szép hanem egészségtelen.

Amúgy tényleg nem szép. Aki már ilyen vézna, mint te az nem szép. Nincs benne semmi nőies. Csak egy darab aszott csont, amit a fiúk többsége, úgy ahogy én is elkerülünk. Szeretem és ez tényleg igaz, ha egy lányon van mit fogni. Nem azt mondom, hogy folyjon ki a kezem között, de egy 160 cm-hez egy 55 kiló dukál nálam. Szerintem téged kb meg se néznélek. Szerintem semmi alakod sincs. A beteges agyszüleményed vagy valami idióta ideál rabja vagy amitől nem tudsz szabadulni. De nyilván legyél még soványabb, egyszer úgyis rájössz vagy a szervezeted rájön, hogy amit csinálsz több mint életveszélyes.


22/f

2013. okt. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerintem túlzás, hogy nincs alakom :) Rengetegen megjegyzik, hogy milyen mázlista vagyok és csinos. Nem vagyok aszott csont, de mindegy.
2013. okt. 26. 20:10
 8/12 anonim válasza:
Aki 160 cm és 41 kiló, az igen is vézna. Aki azt mondja, hogy jó alakod van, az csak nem akar megbántani. Szerintem hagyj fel ezzel a hülyeségeddel, kezdj el rendesen enni, és akár orvoshoz, pszichológushoz is elmehetsz, hogy gyógyítson ki a mániádból. Csak tönkre teszed magad, és minél véznább leszel, annál csúnyább leszel, és senki se fog rádnézni. Vedd észre magad, hogy nem éri meg az egészségedet tönkretedd, hogy egy gebe legyél, aki senkinek se kell... Remélem, felfogod.
2013. okt. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Te most halál komolyan kérdezed ezt vagy csak viccből? Ennyitől tuti nem hízol, ne aggódj. De basszus, ne akarj fogyni, könyörgöm. Tudom, te dolgod de én 160 cm-hez vagyok 49 most és nem tudom eldönteni fogyjak-e még mert így is elég sovány vagyok ami néha zavar. De ha lemennék 39-re, sőt 46-ra, szüleim azon nyomban vinnének az orvoshoz, megmondták. És habár elég érzékeny vagyok erre a témára, ha többet fogynék, lehet anorexia lenne a vége... szóval ne. És hány éves vagy? Az sem mindegy. Ha fiatalkorú akkor pláne hülyeség. És ezt nem szekálásból írom, egyszerűen aggódom, még ha nem is ismerlek.
2013. okt. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igazából, tudom, hogy hüyleség. Mindenképp abba szeretném ezt hagyni, sőt lehet nem lenne baj ha visszamennék 43kg-ra. De amúgy élvezem azt, hogy vékony vagyok, és minden ruha jól áll, bármit felvehetek. Ha magasabb lennék akkor már teljesen modell alkatom lenne. Diéta nélkül sem tudok 43kg-nál feljebb menni, akármennyit ehetek akármikor.
2013. okt. 27. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!