Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rosszat csináltam ezzel?...

Rosszat csináltam ezzel? (kérdéstúlröviid. )

Figyelt kérdés

Vacsora után kimentem,mert éhes voltam és ettem jó sok diót =/

Ez nagyon hízlaló?


2010. nov. 4. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
ha naponta csinalnad 30szor akkor hizlalo lenne de 1 alkalom meg nem a vilag
2010. nov. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen..nagyon hízlal
2010. nov. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még jót is tettél vele, egészséges és szép lesz a bőröd, hajad. De ne 2 kg-t egyél egy nap, hanem mondjuk egy marékkal :)
2010. nov. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Asszem E-vitamin van benne, ami nagyon jó :) És serkenti a bélműködést, jót tesz a bőrnek, tényleg. 1 maréknyival ajánlanak a fogyizók számára, tényleg kcal dús (650 kcal/10 dkg), de 1 maréknyiba nem halsz bele. Meg esszenciális zsírsavakat tartalmaz, ezért is kell enni, mivel fogyi alatt gondolom kevesebb zsírt eszel (kevesebb zsíros hús, sült krumpli, stb) szal ha jó minőségű zsírt akarsz bevinni, egyél DIÓT! :) (tanulmányok szerint a dió még az olívaolajnál is jobb zsírokat tartalmaz.)
2010. nov. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy lehetsz vacsora után éhes? :)
2010. nov. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nemtudom hogy lettem éhes,máskor nemszoktam :)
2010. nov. 5. 14:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!