Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 1 hónapos stagnálás, majd...

1 hónapos stagnálás, majd hirtelen fogyás?

Figyelt kérdés

Nos, kb 1. hónapig, nem fogytam egy dekát se, habár nem ezen van a lényeg, végtére is, a centik azért mozdultak lefele.

ezután kb. két hete, kicsit lazitani kezdtem, nem is tornáztam, a kajára se figyeltem. igaz, nem zabáltam, de ettem ami jólesett.

és ez a két hét alatt, már lassan 1,5 kilót fogytam, ami igaz nem hangzik soknak, de ahhoz képest, hogy a stagnálás előtt, már csak hetente 25 dekát fogytam elég jó eredmény. a centik tovább csökkennek.

valakivel volt már ilyen?

remélem nem izom vesztés, amiért abbahagytam a tornát erre a két hétre?



2013. júl. 6. 16:29
 1/10 A kérdező kommentje:
ja, és lány vagyok 169/65 kiló.
2013. júl. 6. 16:30
 2/10 anonim ***** válasza:
Egészségesebb és lazább lelki állapot, jobban működő testi folyamatok?
2013. júl. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

tiszta ideg voltam, úgyhogy csak a kaja szempontjából voltam laza.

de nincs kizárva, hogy ilyesmiről van szó.

2013. júl. 6. 16:43
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem tudunk minden folyamatra, történésre magyarázatot találni. Ehhez még a tudományoknak sincs feltétlen elég anyaga :)


Akármi lehetett.. változik a tested működése állandóan. Izomvesztés nem ilyen gyors, de a pihenő izmok glikogén tartaléka így tömeg is csökkenhet. Nem tudom ez magyarázat lehet-e. Baj nincs ha jól vagy, ez a legfontosabb.

2013. júl. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__44..


Ezt én írtam ki, és most már 76 vagyok. Volt hogy én is csak dekákat fogytam, vagy semmit. Most abbahagytam a koplalást, és a görcsölést, (ügyelek magamra azért) és csak elindult a mérleg mutatója lefelé.

2013. júl. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

oké, köszönöm.

nincs semmi bajom, habár kicsit megijedtem, hajlamos vagyok nagyon pesszimista lenni, és mindenben rosszat látni, úgyhogy nem volt teljes az örömöm!

most már visszatérek majd a normálisabb étkezésre, meg tornára, kiváncsi vagyok mi lesz.

2013. júl. 6. 16:54
 7/10 A kérdező kommentje:

gratulálok a fogyásodhoz, de azért remélem már nem koplalsz.:)

én sosem koplaltam, 1600 kcal körül ettem. én eddig -20 kilónál járok.

de ez a fránya utolsó pár kiló nagyon makacs, de most remélem ha visszaállok akkor ilyen kicsit gyorsabb ütemben megy le majd.

2013. júl. 6. 16:59
 8/10 anonim ***** válasza:

Milyen volt az étkezésed ami mellett nem fogytál? Erről nem került szó, pedig nem mindegy.


Mit nevezel utolsó pár kilónak, például fogyni lehet reggeli zabkásával, de alacsonyabb testzsírnál már az ilyen vércukor és inzulin ingadozás is gátolhatja a fogyást, pedig csak egy 'ártatlan' kis zabos reggeli, amit 'mindenki' ajánl és eddig is bevált, és a világ legszuperebb dolga.

Csak valójában meg nem olyan jó.

2013. júl. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

mivel tudom a nézeteid, kárnak irom le, hogy miket eszem.:)

amúgy 169/65 kiló vagyok, a testzsirszázalékom nem tudom.

még egy 3-5 kilót szeretnék fogyni.

2013. júl. 7. 16:51
 10/10 anonim ***** válasza:
A nézeteim tudomány által megerősített tapasztalatokon alapulnak. Ezért érdemes számításba venni őket. Vagy legalábbis nem árt :))
2013. júl. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!