Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Sikerült teljesen életmódot...

Sikerült teljesen életmódot váltantok megszegések nélkül? Mennyi idő alatt szoktad meg? Hiányzik a régi étkezésed?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 23:19
 1/1 anonymos71 válasza:
Sziasztok!Annyi a dolgotok,néhány apróságot lecseréltek egészségesebbre.Pl.:tészta=durum tészta,zsírszegény tejtermékek,sovány húsok:pulyka...,sertés lapockát mértékkel,több zöldség-gyümölcs fogyasztása.Én 2012.04.14-étől 39napon keresztül diétáztam,lement 4kg.Azóta is figyelek magamra,most is -1kg.Párold az ételeket,megfogja hálálni szervezeted,húsokat is.Nekem könnyű volt megszokni,hamarabb jól lakom kis adag durum tésztával,mint addig hagyományossal.Nem kell a legdrágábbat venni,sok salátát,aki szereti.Kevés só használat,inkább fűszerekkel hozd ki az étel ízét,pl:oregánó,rozmaring,kakukkfű,tárkony...stb.,olívaolaj,aki szereti-sok hal.Én kipróbáltam a szardíniás spagettit-imádom.Én átszerveztem az étkezésem,mindent eszek mértékkel.Szervezés kérdése az egész.Sok sikert!!!KITARTÁS!!!
2013. máj. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!