Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A szüleim visszaállítottak a...

A szüleim visszaállítottak a régi táplálkozásomra, amivel meghíztam 2 éve. De én a nagy nehezen megszerzett alakomat nem akarom elveszíteni, de más az edzésemtől is eltiltottak, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Megmondták kerek-perec, hogy "vissza fogunk hízlalni!"

Nem tetszik nekik, hogy normális alakom lett.

Most azt kell ennem, amit ők(csoki, csipsz, péksütemények), különben kiabálnak és csapkodnak mindent(néha engem is, milyen hülye vagyok).

Nem vehetek többé barnarizst és tk kenyeret sem.

Húst sem akarnak venni, zöldség helyett pedig csak tésztát vagy krumplit ehetek.

Csak ősszel leszek 18, mit tegyek? Addigra nem akarok visszahízni, nagyon nehéz volt idáig eljutnom. Nem akarok megint undorodni magamtól, most végre tetszek magamnak :(



2013. jan. 3. 11:54
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

*máR az edzésemtől is


azt mondják a sporttól csak több kalóriát égetek el és nekem híznom kell. ezért nem engednek mozogni :(

2013. jan. 3. 11:56
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Magasságod, súlyod mennyi jelenleg? Férfi vagy nő vagy?
2013. jan. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyél mindenből amit adnak, de csak feleakkora mennyiséget, mozogj, igyál rendesen és nem fogsz visszahízni.
2013. jan. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
6%

A szüleidet az bántja, hogy csinos vagy?

Hát, szép kis szülők, már bocs!


Később meg az fogja bökni a csőrüket, ha jól keresel, vagy szeret majd a párod?


Itt a kaja a legkevesebb baj, a szüleid nem akarnak jót neked, az a baj!

2013. jan. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Andizsuzsi ***** válasza:
Megmondanád, hogy milyen an ormális alakod?
2013. jan. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

11:59 - 170cm/53kg

12:05 - annyit kell ennem, amit ők. (ők naponta csak 2× esznek sokat, míg én eddig többször ettem keveset.) szóval ezt is felborították.

nem tudok mozogni! ha megtudják, hogy elmegyek futni, vagy a szobába csinálnék valami tornát, nagyon kicsapnák a hisztit!

12:48 - régen összeért a combom, úszógumi volt a hasamon és toka.

most izmos láb, lapos has, szép arc.

NEM AKAROM EZT ELVESZÍTENI!!!!

2013. jan. 3. 12:59
 7/28 anonim ***** válasza:
70%
Na ne már, ilyen nincs!
2013. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Milyen?
2013. jan. 3. 14:03
 9/28 anonim ***** válasza:
70%
Ilyen szülők. Miért akarják, hogy meghízz és egészségtelenül étkezz, ami káros a szervezetednek is? Miért akarnak rosszat neked? Olyan hihetetlen, hogy egy szülő tényleg ilyen legyen.... Pláne mibdkettő....
2013. jan. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

És most mit csináljak? Ebédre croissant kellett ennem, mert anyám is azt evett. Nem esett jól :(

Nem bírnék ki így még durván egy évet!

2013. jan. 3. 14:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!