Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A szüleim visszaállítottak a...

A szüleim visszaállítottak a régi táplálkozásomra, amivel meghíztam 2 éve. De én a nagy nehezen megszerzett alakomat nem akarom elveszíteni, de más az edzésemtől is eltiltottak, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Megmondták kerek-perec, hogy "vissza fogunk hízlalni!"

Nem tetszik nekik, hogy normális alakom lett.

Most azt kell ennem, amit ők(csoki, csipsz, péksütemények), különben kiabálnak és csapkodnak mindent(néha engem is, milyen hülye vagyok).

Nem vehetek többé barnarizst és tk kenyeret sem.

Húst sem akarnak venni, zöldség helyett pedig csak tésztát vagy krumplit ehetek.

Csak ősszel leszek 18, mit tegyek? Addigra nem akarok visszahízni, nagyon nehéz volt idáig eljutnom. Nem akarok megint undorodni magamtól, most végre tetszek magamnak :(



2013. jan. 3. 11:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
menj csak el a kórházba, vidd őket is. majd megmondják a szüleidnek, hogy barmok. de inkább azt javaslom, hogy fordulj először egyedül dietetikushoz, pszichológushoz, ezek ingyen is elérhetőek lehetnek, kérj segítséget feltétlenül. Akár tanártól, akár egy másik családtagtól. De ne hagyd, hogy ezt tegyék veled.
2013. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
én megmondanám, hogy ilyeneket nem vagyok hajlandó enni és ha ezt csinálják tényleg koplalni fogok és még vékonyabb leszek. ne szórakozzanak már... persze suliban zsebpénzből úgyis olyan kaját veszel amit akarsz, szóval nem fogsz éhezni :) csak otthon ne lássák, hogy eszel.
2013. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
Én biztos nem enném azt amit ők, hadd hisztizzenek had verjenek max csináltatok látleletet és fe ljelentem őket xD Nagyon felidegesítene ha ilyeneket találnának ki ne hagyd magad. Dugd el a kajád vagy menj valamelyik barátnődhöz tarts ki
2013. jan. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
28%
majdnem 18 vagy, nehogy már ne tudd megoldani...
2013. jan. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
91%

Biztos, hogy van igazság abban amit a kis hölgy mond, de a 170cm-hez az 53kg szerintem egy kicsit kevés. És valamiért nagyon nem mondja meg, hogy hány kg volt azelőtt?! Szerintem 170cm-hez egy 60-63kg lenne az ideális. Persze ez csak az én véleményem.


Utána néztem, és 19-24 éves korig, ez a súly a magassághoz SOVÁNY, index: 18 és azt tanácsolják:


"Kedves Hölgyem! Az Ön testtömeg-indexe alacsonyabb a normálisnál. Ha ez csak kisebb mértékû, talán még elõnyösnek is látszik, hiszen a karcsúság sok férfi szemében vonzó. A modellek képviselte, szinte kóros soványság azonban nem egészséges, az õ testtömeg-indexük legtöbbször jóval 18 alatt van, amely már középtávon is egészségügyi kockázatot jelent! Nyilván Ön is tudja ezt magáról, netán ismerõsei is felhívták a figyelmét arra, hogy érdemes lenne pár kilogrammot magára szednie...."


Ha hozzávesszük, hogy a hölgy 17 éves, akkor ez az index alacsonyabb 18-nál... Így pedig érthető a szülők reakciója. Felhizlalni persze nem kellene, de azért egy 6-8kg ráférne...

2013. jan. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%
edd azt amit akarsz járj sportolni menj edzőterembe.. majdnem felnőtt vagy ha meg emiatt kezet mernek emelni rád feljelented őket..
2013. jan. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Ok h feljelenti őket, és utána? Hol fog lakni? Haveroknál? Mit fog dolgozni? Abból eltudja tartani magát?
2013. jan. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
100%

Ilyen hülyeségeket ne mondjatok már szegénynek, hogy "feljelented a szüleid".. Micsoda elmehábordott ötlet ez? Saját szüleit, akik felnevelték? Hol élünk?! Kompromisszumos megoldást kell találni! Azért nehogy már bíróságra járjunk a szüleinkkel szemben mert nem akarják h csontsovány legyen a gyerekük...


Kedves kérdező! Nehogy ilyet tegyél mert egy életre bánni fogod!

2013. jan. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!