Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A szüleim visszaállítottak a...

A szüleim visszaállítottak a régi táplálkozásomra, amivel meghíztam 2 éve. De én a nagy nehezen megszerzett alakomat nem akarom elveszíteni, de más az edzésemtől is eltiltottak, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Megmondták kerek-perec, hogy "vissza fogunk hízlalni!"

Nem tetszik nekik, hogy normális alakom lett.

Most azt kell ennem, amit ők(csoki, csipsz, péksütemények), különben kiabálnak és csapkodnak mindent(néha engem is, milyen hülye vagyok).

Nem vehetek többé barnarizst és tk kenyeret sem.

Húst sem akarnak venni, zöldség helyett pedig csak tésztát vagy krumplit ehetek.

Csak ősszel leszek 18, mit tegyek? Addigra nem akarok visszahízni, nagyon nehéz volt idáig eljutnom. Nem akarok megint undorodni magamtól, most végre tetszek magamnak :(



2013. jan. 3. 11:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, jelentsd fel őket a GYIVI-nél, ha tényleg ilyenek.
2013. jan. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Ebédre croissant kellett ennem, mert anyám is azt evett"


Ne haragudj, de nekem ez a kérdés bűzlik. Belédtömte? Eddig megvehetted azt, amit szerettél volna, most meg hipp-hopp ráderőszakolják a saját étrendjüket?

2013. jan. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Nagyon kiabált. És azt mondta, kórházba visz, ha nem kezdek el idézem: "normálisan enni, ahogy ők".

Idén télen el akartam volna kezdeni kondiba járni, de úgy tűnik esélytelen :(

Igen, egyik hónapról a másikra jött rájuk, hogy én rosszul étkezem azzal, hogy próbálok több zöldséget, gyümölcsöt, húst fogyasztani és nem akarok fehér lisztes, zsíros kajákat enni.

2013. jan. 3. 14:19
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Picit vékonynak tűnsz az adataid alapján. Nem lehet, hogy nem is voltál elhízva akkor, hanem mondjuk voltál 60 kg a 170 cm-hez?
2013. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
22%

már bicsika de!!::

17 éves lány vagy csak eltudod dönteni hogy mit akarsz és mit nem, állj már a sarkadra

menj el diákmunkára ott lesz pénz és tudsz venni magadnak kaját

a szüleid csak ilyeneken élnek? ad vissza hogy neked nem kell és inkább éhezel

majd amikor látod h néznek csinálj úgy mintha az éhségtől lennél rosszul (pl simogasd a gyomrod, fogd a fejed stb) és ha megkérdezik mond h rosszul vagy az éhségtől és milyen jó lenne ha tudnál főzni pl egy tojást vagy ehetnél egy kis narancot stb

én tuti kiállnék magamért, harcolnék tüzön vizen át, ha kapok egy pofont azt is hősiesen tűrném, nem adnám fel az tuti

ha meg azt mondanák h jó akkor takarodj el otthonról akkor tényleg összepakolnék és elmennék-barátok, nagyszülő stb

ne hagyd már h 17 évesen ennyire kordában tartsanak nem mehetsz ki futni-vicc az egész komolyan

azt is megszabják h 15:00kor mehetsz ki pisilni, 16:00kor már nem vagy mi??

ilyen egy szülőket pff..........

2013. jan. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nagyon nem tudom elhinni.....
2013. jan. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
100%
Nem lehet,hogy túlzásba vitted a fogyókúrát,és félnek,hogy anorexiás leszel.
2013. jan. 4. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak féltenek, hogy már anorexiásba mész át. Az adataid alapján karcsú lehetsz.

Magyarázd el nekik, hogy nem szeretnél többet fogyni, csak a jelenlegi súlyodat megtartani. Én pl. felajánlanám nekik, hogy megnézhetik a mérleget, hány kg vagyok, hogy lássák hogy nem a fogyásra megyek már. Biztos félnek a szüleid, hogy már túl sovány leszel.

2013. jan. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
100%
hány kg voltál ?
2013. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha pl. 45 kilóról hízlaltak fel 53-ra, akkor megértem a kiabálást meg a csapkodást.
2013. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!