Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a párom...

Mit tegyek, hogy a párom visszanyerje régi alakját? (lent)

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk házasok.Amikor elvettem 180cm/55kg volt.(Tudom,hogy ez nagyon vékony).1éve abbahagyta a táncot,és nem sportol semmit,csak eszik,mintha már nem is számítana hogy néz ki.Mondtam már Neki,hogy felszedett egy picit,de erre az a válasz,hogy 30 éves koráig fogyózott mostmár had élvezze az ízeket...Most 34,és 85 kg.Lehet,hogy bunkó vagyok,de nekem így nem tetszik..Már a sexhez sincs kedvem.Mit tegyek?(Én sportolok hívtam Őt is,de semmi..) F/41 190cm/75kg.

2013. ápr. 29. 00:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
68%
Az alakjáért szeretted, vagy azért amilyen gondoskodó, ahogy viselkedik, figyeli gondolataid, megtesz érted mindent? Ha betegrségében hízna el, akkor ?... Dobnád? (Most könnyen mondom. Nekem a túlsúlyos csajok jöttek be mindig is.)
2013. ápr. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha finoman nem ment, akkor így, ahogy leírtad.

Bunkó mód, de még mindig jobb, mintha elhagynád anélkül, hogy ő tudná, hogy mi a bajod, aztán meg csak nézne ki a fejéből, hogy ezt most miért...


Egyébként, balett?

Mert akkor nagyon is megértem a nejedet.

Kínzás az egész. Lehet én is átesnék a ló túlfelére, ha éveken, évtizedeken keresztül minden jó falatot meg kellett volna vonnom magamtól.

2013. ápr. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Valami középutat kellene találni. Olyat próbáltál már, hogy pl túrázni/sétálni/biciklizni/táncolni hívod?
2013. ápr. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
23%
Felszedett egy "picit" ??? Úristen oO majdnem 2x akkorára dagadt :o hogy nézhet most ki:o hát nem csoda, hogy nem tetszik már:SS nálad is nehezebb lett... pedig ő a lány
2013. ápr. 29. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem baromsag :)) ha 180 akkor majdnem egyenlo a sulya a magassagaval .. Annyira baromira kover nem lehet .. Szerintem dontsed el h, miert szerettel bele mert sovany volt , vagy mert aranyos kedves stb...

Lehet 5ev mulva te fogol meghizni es o fog otthagyni .. Gondold at !

2013. ápr. 29. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg lepd meg őt úgy mint amikor járni kezdtetek mert ennyi év után már a szerelem sem olyan és ha rendesen elviszed randizni vagy akár mi amit akkor csináltál és most nem hidd el újra jobban felfog lángolni és akkor hidd el, hogy adni fog magára. De semmi féle képpen ne bántsd meg most őt azzal, hogy elmondod mennyire nem tetszik neked.

Próbáld meg amit mondtam szerintem tuti, hogy ezzel sikerülni fog.

2013. ápr. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
55%
Nem értem a válaszolókat,nem lehet annyira kövér?Emberek 30 kiló hízás 1 év alatt,nem tragikus méretű?? Szerintem igaza van a kérdezőnek, a válasz a kérdésre lehet, hogy nem is olyan egyszerű. Általában azok a nők akik habzsolnak(férfiak is), ezzel kompenzálnak valamit, valami a lelki világában valószínűleg nincsen rendben, és a zabálás átmeneti vigaszt nyújt, csak az a baj vele, hogy utána pedig még rosszabb lesz a lelki állapota mint volt, mivel bűntudata keletkezik ( ha bevallja, ha nem). A megoldás vagy elkezdetek egy közös hobbinak élni, ami lehetőleg legyen sport, emellett lehet egészségesen is finomat főzni, vagy elviszed egy pszichológushoz, de előtte megbeszéled vele a dolgot, vagy a legutolsó és legdrasztikusabb eset elváltok, vagy maradsz egy olyan nő mellett, aki képtelen NŐ-ként funkcionálni. U.I: azok a kedves hölgyek akik lepontoznak, vagy beszólnak a kommentben, nyugodtan a nő helyére illesszék be a férfi szót, ránk is teljesen igaz, sőőt ahogy körülnézek gyakrabban fordul elő az igénytelenség köreinkben.
2013. ápr. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
74%
Beszélj vele. Ne támadd, ne legyél negatív, de mondd el neki, amit itt leírtál. Talán "észbe kap". Mit sportolsz, hova hívtad? Én nagyon szeretem sétálni (nem olyan mamitempóban, hanem lendületesen), biciklis túrákra menni - szerintem ezeket te is kipróbáltathatnád vele. Nincs az az érzés, hogy erőltetett monotonitás az egész, szórakoztató, és addig is együtt vagytok. De 55 kg-ra remélem nem akarod visszafogyasztani, a 180 centijével zöröghettek szegény csontjai. 65-70 kg is teljesen normális lenne neki.
2013. ápr. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
79%

Szeeeeeeeereeeeeeeeeeencsééétlen! Ez nagyon rossz lehet mind a kettőtöknek!


Tuti, hogy valamit kompenzál a nő. Szerintem unatkozhat már a kapcsolatban, bánatevővé vagy unalomevővé vált. Sajnos ez egy olyan jelenség, ami akkor következik be, amikor megunja az ember a másikat vagy már nem olyan üdítő az egész.


Kezd el udvarolni neki, az igaz és mozdítsad ki sportolni. Most mondanám, hogy szerezz neki sportbarátokat, mert azzal tuti hogy beindulna velük és lefogyna, de itt már akkor BIZTOS VAGYOK BENNE, hogy egy másik szakasz kezdődne el.


Azaz ez lenne az evolúciója most:


Kövér nő-->kövér nő meg sport barátok = fogyás, lefogyott ismét szép nő = szép nő és új pasi (esetleg a sportbarátok közül valaki).

2013. ápr. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
84%
Én is táncolok és rettenetes koplalásokat kell kiállnom. Ha abbahagyom tuti én is örülök majd, hogy végre ehetek akármit, akkor amikor csak szeretnék. Hadd élje már úgy az életét szegény, ahogy akarja. Az ő helyében te is ezt tennéd, sőt......
2013. ápr. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!