Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a párom...

Mit tegyek, hogy a párom visszanyerje régi alakját? (lent)

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk házasok.Amikor elvettem 180cm/55kg volt.(Tudom,hogy ez nagyon vékony).1éve abbahagyta a táncot,és nem sportol semmit,csak eszik,mintha már nem is számítana hogy néz ki.Mondtam már Neki,hogy felszedett egy picit,de erre az a válasz,hogy 30 éves koráig fogyózott mostmár had élvezze az ízeket...Most 34,és 85 kg.Lehet,hogy bunkó vagyok,de nekem így nem tetszik..Már a sexhez sincs kedvem.Mit tegyek?(Én sportolok hívtam Őt is,de semmi..) F/41 190cm/75kg.

2013. ápr. 29. 00:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
85%
Én 3 gyerek szülése/szoptatása közben/után híztam 25 kilót. A férjem soha nem szólt érte egy szót sem, egyetlen gesztussal sem érzékeltette, hogy így nem tetszem neki, és én ezért végtelenül hálás vagyok! Magamtól, önszántamból fogytam le a felszedett 25 kilómat, mert magammal nem voltam elégedett (noha én soha nem voltam sovány, de engem nem is úgy vett el a férjem). Nem is lehet ezt másképp. Majd ő is rá fog jönni, hogy neki ez így nem jó, és le fogja adni a fölös kilóit (vagy inkább egy részét, mert nem egészséges a kóros soványság sem, amiben élt!) a férjnek pedig azt gondolom nagyon jól mutatja a jellemét a problémához való hozzáállása.
2013. ápr. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Egyetértek azokkal, akik azt mondták, nem mindegy, hova hívtad. Engem például edzőterembe alig lehetne elrángatni, de pl. egy biciklitúrára bármikor vevő vagyok. Még ha olyan tempóról és távról van is szó, ami jobban megmozgat, mint ha edzőterembe mentem volna. Szerintem játszani hívd, minél többet, a kapcsolatot is feldobja, meg persze közben mozogtok. Én pl. tollasozni is imádok, mostanában úgyis egyre felkapottabb, és nem kell hozzá nagy felszerelés, de rendesen megugráltathatod, ha jól csináljátok. Vagy tényleg bármi olyat, amiben játékosság van, vagy valamiért érdekes. És én minél változatosabbakat találnék ki.

Én a helyedben keresnék valami normális klubot is, ahol néha-néha táncolhattok egy jót. Ez amellett, hogy megmozgat, még talán szexuális életetekre is jó hatással lesz. :)

Csak kreatívan!

2013. ápr. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 BillyMarry válasza:
7%
Mond meg az asszonynak hogy ne egyen cukros dolgokat és ne egyen kenyeret igy is tudja élvezni az ízeket
2013. ápr. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
34%
Emberek, ne legyetek már ennyire buták... egyrészt az ő döntése volt annak idején a tánc, hogy megvonta magától a jó falatokat, DE! ez akkor sem ok arra, hogy 40 éves korára szétcsapja magát, csak mert "végre megteheti". Én sem sajnálok magamtól semmilyen finomságot, hetente 3x-4x sütök-főzök, eszem szalonnát, sültkrumplit, nasikat, akármit, de nem azzal tömöm tele magam, és rendszeresen sportolok, és nem kínzom magam... azért ne haragudjatok, egy év alatt 30 kiló az eszméletlenül sok. Baromira egészségtelen és veszélyes, főleg, ha nem hajlandó belátni, hogy hova jutott, és egyre rosszabb lesz. S tolerancia ide vagy oda, kedvesség meg amoda, ha valaki elkezd kisbolygó méretűre hízni, hiába érzi jól magát, akkor is OCSMÁNY. Én sem tudnék egy izzadó, levegőért kapkodó zsírgolyóval szexelni, már elnézést. Ezt a "csak a belső értékek számítanak" sz*r dumát pedig hanyagoljuk már, az első benyomást MINDIG a külső adja, és számít 20 év után is, hogy az ember odafigyeljen magára. Pont. Kedves kérdező, ülj le a pároddal és mondd el neki őszintén a véleményed. Ha hisztériázik, mondd meg neki, hogy márpedig akkor nem lesz szex, nyáron meg mehet egyedül a strandra labdának. Kész, ennyi. A sértődésre keményen kell reagálni, ne hagyd magad eltéríteni.
2013. ápr. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
49%

11:25

de bużi vagy!

2013. ápr. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy b*zi vagyok, de legalább egészséges, sportos és gyönyörű. HA HA HA.
2013. máj. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
60%
Feleségem több mint 150kg. Pl: Vérnyomás. Vércukor, teljesen remdben. (vizsgálták egy csomó faşzsággal, semmi gondot nem találtak)És gyönyörű. És strandra is elmegyek vele.
2013. máj. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
16%
Azért a strandon mégis csak engem néznének meg a pasik, valószínűleg, csak szerinted gyönyörű, mert a te párod... de nekem mindegy, tőlem legyen csak mindenki koca, az ő dolguk :D
2013. máj. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy meglep, de az emberek többnyire nem magukat illegetni-billegetni mennek strandra, hanem hogy egy jót hűsöljenek a vízben, ússzanak, napozzanak. ;)

Nem vagyok kövér, de még véletlenül se azért megyek ki, hogy mások megnézzenek. Az pont, hogy kifejezetten idegesít.

2013. máj. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
41%

14:37!

Nem csak szerintem gyönyörű a feleségem. Ezt biztosan tudom.

2013. máj. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!