Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a párom...

Mit tegyek, hogy a párom visszanyerje régi alakját? (lent)

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk házasok.Amikor elvettem 180cm/55kg volt.(Tudom,hogy ez nagyon vékony).1éve abbahagyta a táncot,és nem sportol semmit,csak eszik,mintha már nem is számítana hogy néz ki.Mondtam már Neki,hogy felszedett egy picit,de erre az a válasz,hogy 30 éves koráig fogyózott mostmár had élvezze az ízeket...Most 34,és 85 kg.Lehet,hogy bunkó vagyok,de nekem így nem tetszik..Már a sexhez sincs kedvem.Mit tegyek?(Én sportolok hívtam Őt is,de semmi..) F/41 190cm/75kg.

2013. ápr. 29. 00:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
41%

Strandon megnéznek? És azt igényled?

Akkor nem volt aki megmaradjon melletted hosszútávon.

2013. máj. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
Fáj az irigység, mi? :)
2013. máj. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

Én azt csinálnám: nézd meg jól a csinos nőket az utcán, fordulj utánuk, vegye észre a feleséged..még mondhatod is úristen milyen szexik.ne fiatalabbak legyenek, csak csinosabbak. Ha erre sem kapcsol, újíts be egy szeretőt, vagy tudja meg valahogy hogy egy csinos nő érdeklődik utánad. ja igen, és szerintem ne szexelj vele, mert ne legyen jó neki, így azt hiszi neked úgyis jó, elélvezel így is, bolond lesz fogyni azért a heti kétszer 10 percért.ha nem szexelsz vele és meg is mondod, hogy bocs, nagyon elhagytad magad, most így nem kívánlak, akkor hátha észbekap.

egyébként olvastam valami harcosok étrendje, vagy hasonló nevű baromságról, napközbe csak csipegetsz dolgokat este bekajálhatsz bármiből mégis fogysz, működik a dolog, kolllegám fogyott

2013. máj. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha hallgatsz a válaszolók felére, és más nők után nézegetsz, ilyen-olyan kocának hívod, és kijelented, hogy undorítónak találod el fog hagyni.

Mi lenne, ha esetleg nem úgy ülnél le vele, hogy "szívem, meghíztál, nem tetszel", hanem elmondanád neki, hogy megérted(!), miért szeretné kiélvezni az ételeket, de aggódsz, hogy esetleg majd a felszedett kilók gyarapodnak, és az egészségével lesznek esetleg problémák.

De ha ő így érzi jól magát, és nem szeretne lefogyni (megjegyezném, hogy a 85kg nem sok alapjáraton - 55höz képest nyilván, de biztos, hogy nem kórósan túlsúlyos, csak van egy kis többlet rajta), akkor úgysem fogom tudni rávenni.

2013. máj. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!