Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vissza akarom kapni a régi...

Vissza akarom kapni a régi életemet! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már egy éve életmódot váltottam, nincs cukor, felvágott, tejtermék, fehérliszt, olaj, csak vizet iszom vagy teát stb-stb...

Viszont már elegem van, nem tudok normálisan élni emiatt, ráadásul drága is. Olyan akarok lenni ismét mint a többi ember!

Csak ha visszatérek a megfizethető, gyors pl. zsömle+párizsihoz, félek, hogy megint kezdhetnék mindent elölről.

Most viszont úgy vagyok, hogy bánnám is, meg nem is, ha 1-2 kiló visszajönne. Talán próbálkozzak meg visszatérni a többi ember által is elfogadott, normális kajákhoz? És ha rosszul jön ki max visszafogyok?


a legtöbben kiröhögnek amikor előveszem az ebédem, meg ilyenek. :( Hiányzik az az érzés, hogy megfőzhetem azt, ami megtetszik, mert tudom, hogy nem lehet, különben visszajönne a csúnya alakom.

17/L


2013. febr. 12. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Van több lehetőség is:

1. Visszatérsz, de úgy választod meg a mennyiséget hogy figyeled a súlyváltozást hetente, 2 hetente, beállsz egy olyan mennyiségre amitől nem hízol.


2. Leszarod hogy kiröhögnek, mert akikkel te most foglalkozz amiatt mert kiröhögnek csak idáig törődnek veled, ha visszahíznál azon röhögnének, ha meg egyéb bajod lenne nem foglalkoznának veled. Ilyenek miatt felesleges változtatni.


3. Naná hogy visszafogyhatsz, már ha zavar, ha meg nem zavar a súlytöbblet, jobban zavar a régi élet hiánya akkor ne rágódj a súlyodon.


4. Nem tudom milyen drága ételeket ettél, de a párizsi se olcsóbb mint egy normális kaja, de még a zsömle sem. Hacsak nem valami update csodalisztet meg a fene tudja még miket eszel. Vannak erre más alternatívák.

2013. febr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit mondjon akkor egy cukros vagy egy lisztérzékeny ? Nálad persze nem megy ilyen élet-halálra a dolog, de nem is ez a lényeg. Vannak dolgok, amikkel meg kell tanulni együtt élni. A hízékonyság nem egy vészes hajlam, mindaddig amíg kordában van tartva.


Azzal már te is tisztában vagy, hogy mi történik akkor, ha elengeded a gyeplőt.


Ugyanakkor azt is írod, hogy vissza akarod kapni a régi életedet. Mit is akarsz tulajdonképpen visszakapni ? Egy felesleges súlyt, amelyet az idő előrehaladtával minél esélyesebb, hogy hosszabb ideig magaddal cipelj ?


Tehát egy kicsit vesd össze a dolgokat és döntsd el te, hogy érdemes-e az egész mostani életmódot kirepíteni az ablakon, csak azért, mert " a legtöbben " kiröhögik amikor előveszed az ebéded ( megjegyzem nem szeretném tudni milyen értelmiségi szintű társaságban vagy ), illetve azért, mert a zsömle párizsival olcsóbb választás, mint a hús zöldséggel. Az a pénznyi különbség simán megéri azt a különbséget, amelyet a hús zöldséggel tesz a kinézeted érdekében, a párizsis zsemlével szemben.

2013. febr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 PriKillerZelee válasza:
Ehhetsz nyugottan mint ÉN nyugottan , DE naponta vagy hetente 3x szor MENJ KONDIZNI MERT AZ JÓ VAGY FUTNI DE A KONDIT JOBBAN AJÁNLOM
2013. febr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a kiröhögés csak egy példa volt a sok közül, miért untam rá az "egészséges" életmódra.


ÉN CSAK OLYAN AKAROK LENNI, MINT A TÖBBIEK! Hogy reggelente együtt megyünk boltba, veszünk 3-4 kiflit meg a legolcsóbb felvágottat és egy csokit, amit elosztunk. Ez nagyon hiányzik. Nem az, hogy nem eszek szinte semmit, csak hogy egy átlagos 17 éves akarok lenni, aki nem kezd abba beleőrülni, hogy minden kis sz*rnak írja az összetételét és a kalóriáját. :'(

2013. febr. 12. 17:41
 5/7 A kérdező kommentje:
Heti 5-6× edzek, abból 3 súlyzós.
2013. febr. 12. 17:41
 6/7 A kérdező kommentje:

és ez is rossz nagyon: amikor elhívnak valahova, de nem tudok menni, mert aznap edzésem van, nem akarom kihagyni.

és nincs már közösségi életem sem.

2013. febr. 12. 17:42
 7/7 anonim ***** válasza:

a kiröhögés attól függ,hogy mit veszel elő,mert az nem derült ki igazából.

mert ha salátákat veszel elő,hús nélkül,akkor én is csak röhögni és szánakozni tudnék.

ha meg 1 év alatt nem sikerült megszokni az új étrendet az csak annyit jelent,hogy nem vált be,nem volt jó és eredményes,el lett b@szva az egész.

mert ha valami beválik,akkor a siker az elért eredmények miatt meg sem fordulna a fejedben,hogy változtass.

2013. febr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!