Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Visszaakarom kapni a régi...

Visszaakarom kapni a régi életemet. Vélemény?

Figyelt kérdés

olyan jo volt mikor még ált. iskolába jártam olyan boldog voltam mindig szinte. most vagyok 2. os és ugy érzem tiszta rossz élni..


bárcsak még mindig 14 éves lennék :( olyan jo volt


2010. okt. 5. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
ez az élet rendje.ne a régit akard,úgyse mehetsz vissza az időben,inkább koncentrálj a jövőre,tűzz ki célokat.
2010. okt. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na szerintem majd akkor mond ezt amikor vége lesz a sulinak. Nekem most lett vége a sulinak, dolgozok, de egész nap a sulin jár az eszem, bevállalnám a sok egyest is, csak mennék vissza, egész nap ökörködni, meg szórakozni mindenkivel. Most meg itt verem a f*szom azt nem történik semmi!!! Várjá csak erre!
2010. okt. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem idén kéne (...) ballagnom, de szerencsére 12. osztályos iskolába járok...
2010. okt. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Skacok! Mi ez a kriptahangulat itt?! Előttetek az élet, még fogalmatok sincs, mennyi klassz dolog vár rátok. Csak vannak álmaitok, céljaitok. Hát tűzzetek ki valamit és küzdjetek érte. Ez az élet értelme.
2010. okt. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna..

Velem is így van. Amint 9.-be léptem mintha minden megváltozott volna körülettem. Általánosba boldog voltam.

Most meg egy...Inkább nem is részletezem.

Már alig várom, hogy elmenjek innen. Csak leszívja az energiámat.

2010. okt. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Meglátjátok, pár év múlva egészen más jellegű problémáitok lesznek, mint most. Ez sem lebecsülendő, de a felnőtt élet sokkal másabb, ezt én is csak akkor tudtam meg, amikor elmúltam 18, majd 25, stb. Most meg itt vagyok 33 évesen egy kamasz lelkével, és még mindig nehezen fogadom el, hogy felnőttem és már semmi sem olyan, mint régen. Ma már a kamasz problémáimon csak mosolygok, olykor pedig fájó szívvel gondolok vissza, bárcsak ma is csupán annyi gondom lenne, mint akkoriban. Viszont van ennek (a felnőttségnek) jó oldala is, most már látom, hogy mindezzel együtt is, milyen szép az élet. :)
2010. okt. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!