Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megkeseríti az életemet....

Megkeseríti az életemet. Hogyan szabadulhatnék meg tőle? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Arról van szó, h nagyon vörösödős vagyok. Mindentől képes vagyok elpirulni, amíg gimis voltam attól is pl, h a tanár felszólított. Ha bemutatnak valakinek akkor is könnyen zavarba jövök, és elpirulok, függetlenül attól, h tetszik-e nekem az illető. Emiatt már egy csomó mindent nem merek csinálni, nem szólalok fel társaságban stb. Tudom, h akik ismernek bírnak, mert mosolygós, kedves vagyok, nem is vagyok buta, csúnya se, mégis azt érzem, h mások jobbak nálam és tuti lenéznek. h lehet ezt megszüntetni? Hogyan győzzem le a vörösödést?

Köszönöm a rendes válaszokat

19L


2010. dec. 21. 08:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az anyukám 70 éves, és a mai napig elpirul, és tudod azt mondja addig amíg az ember képes elpirulni addig az élet tud még neki nyújtani újat:) Én is pirulós vagyok 30 évesen, és engem is zavart eleinte, de elengedtem és nem ezzel foglalkoztam, a mai napig elpirulok, de szeretem, mert a legjobb barátom szerint , és sok pasi szerint ez olyan aranyos:) Ez van, ez ellen nem tudsz tenni semmi, elfogadod és kész ha mosolygósan vagy vörös az nagyon cuki tud lenni, ez azt jelenti vannak érzelmeid:) légy rá büszke!
2010. dec. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
figyi, én nem vagyok pirulós de mindig irigyeltem azokat akik pirulósak, szerintem tök aranyos tulajdonság
2010. dec. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha elfehérednél az betegség jele lenne,ez jobb ne szégyeld,ffi /39
2010. dec. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez egy beidegződési zavar, gyorsabban reagál az agyad különböző dolgokra. Még át sem gondolod a téma jelentőségét, máris jön a pirulás. Tulajdonképpen nem számít betegségnek, csak gyors agyi reakciónak. Orvosom mondta.
2010. dec. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát figyi! Én nem nagyon vagyok szégyenlős. Nem vagyok megijedve ha bemutatnak valakinek. Nem ijedek meg váratlan szituációkban. Meg tudom magam védeni.

Mindezektől függetlenül én is elpirulok. Zavarni akkor abban a szituban engem is zavar, mert mindíg azt hiszem, hogy a gyengeségem fejezem ki vele. Pláne, ha valaki még tesz is rá egy lapáttal, hogy na most aztán zavarba jöttél. :)

De egyébként nem zavar a dolog. Nőből vagyok, és a pasik szerint olyan kevés nő rendelkezik manapság ezzel a képességgel.

Szóval szerintem lépj rajta túl. nem hiszem, hogy tudsz ezzel valamit kezdeni.

2010. dec. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

az első és az utolsó jó gondolatokat ír. sokkal jobb egy ilyen ember, mint aki semmire se reagál, mert érzéketlen zombi

ne akarj magad ellen küzdeni, ez nem egy olyan tulajdonság, amit meg kellene változtatni

2010. dec. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hét kiló alapozó, négy kiló púder és máris nem látszik át semmi.
2010. dec. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Úúúú én is ebben szenvedek, már ha lehet ezt mondani, de engem is nagyon zavar, mert mások könnyen észreveszik+kitalálják épp mit érzek:S:S Jó nagyon aranyos mef bla-bla, de nagyon kellemetlen is egyben:S:S Minden pici dologtól...már érzem, hogy bizsereg az arcom:D:S Együttérzek veled,én is gondolkodtam már mit csináljak, de sztem semmit nem tudok:S
2010. dec. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18/L
2010. dec. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
velem is ez a helyzet! Én nagyon kemény vagyok, visszaszólok, de nagyon sokat sírok amelett hogy elvörösödök! Ha sírok akkor olyan mintha megéget volna az arcom, olyan vörös az egész fejem. Én ere úgy reagálok, hogy úgy teszek mintha álmos lennék, ásítok, témát váltok, elkezdek kuncogni (ugyanis a röhögéstől mindenkinek elvörösödik a fej, nálam ez azért használ mert nálam van hogy spontán rám jön a röhögő roham, vagy ha a helyzet megengedi, akkor lépj le! Utóbbi ugyan nem nagyon fordulhat elő, de baráti társaságba, akár kikéredzkedhetsz. Ellene nem tudsz tenni, de "elárnyékolhatod" ezekkel a módszerekkel!
2010. dec. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!