Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 680 kalóriát ettem ma meg...

680 kalóriát ettem ma meg csak, még se voltam éhes? Ez hogy lehet? (előtte 2500-3000)

Figyelt kérdés

1000 kalóriás diétán vagyok, tegnap 980-at ettem meg, ma már csak 680-at, még se voltam éhesebb, mint tegnap, és látszólagosan többet is ettem ma mint tegnap


4 szelet bakonyi teljes kiörlésű rozs kenyér, 2-2 szelet, közötte, uborka, saláta, paprika, 1-1 csirkemellsonka

1 alma

1 diétás joghurt

karfiol leves 2x


Az időpontot azért nem írom mert elég rendszertelen, mivel kisérettségi miatt 4-ig suliba voltam ezért főtt kaját csak 5-kor ettem. és a 2 szendvicset (4 rozs kenyeret) meg a diétás joghurtot, és az almát ettem meg suliban. Vacsorára meg karfiol levest.


2013. márc. 7. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
hozzászokik a szervezeted. én is 2000 körül ettem amikor volt 20kiló felesleg rajtam a sok üléstöl,de amint 1000-es diétán voltam ,vagy egyszerüen nem votlam éhesm ondjuk 700 után az normális. as zervezet nem oylan mint egy gép,hogy fixen kell neki napi 1500kalória. ha ugy érzi a tested hogy ez a mennyiség erre a napra egyenlöre elég,akkornem vagy éhes
2013. márc. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hosszú távon nem biztos, hogy menni fog. Ha nem biztosítod a megfelelő mennyiségű fehérjét, kórház is lehet a vége.
2013. márc. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Már maga a négy szelet kenyér kb 1000 kcal!!!! (A bakonyi rozskenyérböl 100 g 256 kcal, és 100 g az EGY nem túl vastag szelet)
2013. márc. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Változatosan eszek. Csak keveset, annyit amennyi belefér az 1000 kalóriába. Csak ez ma így jött ki mert ezt főztek itthon. Fehérjét is eszek rendesen, szénhidrátot is, húst hússal, zöldséget zöldséggel. Keményítőt hanyagolom, meg a hüvelyeseket. Csak a kenyeret nem tudom hanyagolni mert suliba csak azt tudok vinni.
2013. márc. 7. 19:17
 5/9 A kérdező kommentje:
Az egész kenyér amit megvettem, nincs fél kiló, és több mint a fele megmaradt, kb 10 dkg volt a 4 szelet kenyér. Extra vékony szeleteket vágok belőle
2013. márc. 7. 19:19
 6/9 anonim ***** válasza:
ezért jó a szeletelt graham kenyér, mert szeletre pontosan leirják hogy 40g van benne csak
2013. márc. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szia!


Nekem a kalóriaszámlálásról, az a véleményem tapasztalat alapjàn, hogy hatásos, de nem egeszséges, és sport/mozgás nélkül igen könnyen visszajön.

Sajnos én 500kcalt ettem naponta, ami igen beteges. Ne is monjam, az eredménye: kezdődő anorexia, beteges önkép, menstruació tartós elmaradása.

Észrevzettem magamon, hogy túl vékony vagyok. Ekkor jött meg az eszem. A strandon megbámultak, nem azért mert olyan csinos voltam, szerintem.

172cm/48kg. Erős csontozatom van, így durván néztem ki.

Elkezdtem normálisan táplálkozni napi 2000kcalt, 8 hónap után 58kg-re felmentem.

Most kismama vagyok, nagyon kell vizyáznom az étkezésemre, hogy a pici eleget kapjon, és én se legyek viziló.

Most 62kg vagyok. 4kg-ot híztam. 3hónapos kismami vagyok. Az orvos, és a családom szerint, szerencsés vagyok, hogy csak ennyi és fokozatosan.


Szerintem fogyassz napi 1500-1800kcalt vagy minimum 1400-at, és ha mozogsz iszonyat csinos leszel, és tartós is lesz! Kemény munkának meg van a gyümölcse:)


Sok sikert kívánok neked, és kitartást!!!

2013. márc. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia

Köszi a választ de az 1000 kalóriás diétát orvos javasolta nekem :-) Az 500 az tényleg nagyon kevés, de az 1000 az még elmegy, orvosi felügyelet mellett :-)

2013. márc. 12. 06:31
 9/9 anonim válasza:

Szia!


Akkor nagyon jól teszed:-)! Sajnos, nekem nem orvos mellett volt, de jobb lett volna;(

Sikerülni fog biztosan és nyáron magabiztosan bújhatsz fûrdőruhába!:-)

Sok sikert Neked!!

2013. márc. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!