Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek ez mennyire volt sok?

Szerintetek ez mennyire volt sok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A mai nap többet ettem amennyit szoktam, valamiért ma nagyobb étvágyam volt. Nem szokott ilyen lenni. Ez mennyire tudja befolyásolni a dolgokat?

Reggelire nagymamám sütött isteni finom süteményt, abból ettem 2 nagyobb kockát. ( boci sütemény)

Plusz espresso kávé.


Ebédre ettem húslevest 2 dara galuskával illetve répát is szedtem hozzá.

Második kb 7-8szelet fasírt illetve 3-4 evőkanál krumpli püré volt.

Aztán utána ittam egy espresso kávét egy kis tejjel és ehhez egy szelet túrós rétest ettem.


Ma már többet nem eszek, mert most már fullon vagyok .

Picit félek hogy sok volt ez így, de tényleg jó étvágyam volt.

1500 kcalt szoktam amúgy bevinni(szem mértékre).

18L/53 kg/168cm


Holnap viszont lesz edzésem plusz mellé még a nap folyamán sétálni is fogok.


Fehérjét illetve a rostot szoktam megnyomni jobban. Mostanában viszont van olyan hogy egyik nap jobban figyelek erre viszont másiknap annyi fehérjét nem eszek.



tegnapelőtt 15:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#9

Miért kellene híznia? Mert egy BMI index alapján soványnak számít? Egy olyan valami alapján, ami nem nézi az izom-zsír arányt?


Én a BMI alapján túlsúlyos vagyok, közben pedig készülök az első testépítő versenyemre.

Nézzen bele a tükörbe mindenki, sokkal relevánsabb lesz, mint számoknak hinni.


Látatlanban én is azt mondanám, hogy +5kg se ártana, de ezzel csak vaktába lövöldözünk, mert nem tudjuk, hogy néz ki.

tegnap 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!