Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek ez mennyire volt sok?

Szerintetek ez mennyire volt sok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A mai nap többet ettem amennyit szoktam, valamiért ma nagyobb étvágyam volt. Nem szokott ilyen lenni. Ez mennyire tudja befolyásolni a dolgokat?

Reggelire nagymamám sütött isteni finom süteményt, abból ettem 2 nagyobb kockát. ( boci sütemény)

Plusz espresso kávé.


Ebédre ettem húslevest 2 dara galuskával illetve répát is szedtem hozzá.

Második kb 7-8szelet fasírt illetve 3-4 evőkanál krumpli püré volt.

Aztán utána ittam egy espresso kávét egy kis tejjel és ehhez egy szelet túrós rétest ettem.


Ma már többet nem eszek, mert most már fullon vagyok .

Picit félek hogy sok volt ez így, de tényleg jó étvágyam volt.

1500 kcalt szoktam amúgy bevinni(szem mértékre).

18L/53 kg/168cm


Holnap viszont lesz edzésem plusz mellé még a nap folyamán sétálni is fogok.


Fehérjét illetve a rostot szoktam megnyomni jobban. Mostanában viszont van olyan hogy egyik nap jobban figyelek erre viszont másiknap annyi fehérjét nem eszek.



tegnapelőtt 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
168 cm-hez 53 kilósan miért eszel 1500 kalóriát? Ugye nem mondod, hogy kövérnek látod magad?! Ezt számold át újra egy programmal!
tegnapelőtt 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig azt tudom mondani hogy

-1500 neked kevés

- számold ki magadnak

- egy napon nem mulik semmi

- nem véletlen kivánsz több kaját, ilyenkor tibbet is kell enni

tegnapelőtt 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon testképzavarom van amióta elkezdtem edzeni .
tegnapelőtt 18:16
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Azt látjuk. De már 2 hónapja megirtuk neked.


Szólni kell a szüleidnek és segítenek keresni egy pszichológust

tegnapelőtt 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Tegnap 52 kg voltál. Juj, híztál egy kg-t. Segítség, itt a világvége!! 😭🤦🤷


https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__1..


Miért nem keresel már fel végre egy pszichológust? Ennyire gyáva vagy?

tegnapelőtt 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
Ja, hogy még edzel is? Akkor meg főleg kevés az 1500! Egyet értek az előttem szólókkal: pszichológus! Mert előbb-utóbb rámegy az egészségedre. Komoly problémák alakulhatnak ki. Vedd komolyan!
tegnap 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kifejezetten kevés
tegnap 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy mitől lenne kevés.


Miért hagyatkoznak az emberek a kalkulátorokra mint varázsszám és emelitek fel, mint valami olyan dolog, ami 100%-ban igaz lesz mindenki számára?

Szerintetek az emberi szervezet olyan, hogy random meglehet állapítani egy kalkulátor alapján, hogy ennyit kell-e enned, vagy sem? Igen, útmutatásnak jó, de a kapott érték nagyban eltérhet. Mikor fogják már fel ezt az emberek?


Ha valaki X kalóriát eszik és nem hízik, akkor legyen ez az X kalória bármennyi, neki erre van szüksége, kész, pont.


Kérdező:

Szemmértékre nem lehet hagyatkozni, nem tudhatod, hogy 1500 kalóriát eszel, ha csak szemmértékre hagyatkozol.


Az általad felsorolt napi étkezésed kb. 2000-2500 kalória lehetett, függgően attól, hogy mik a pontos értékek, gramm, stb. A szelet nem mértékegység.


Mivel szemmértékre hagyatkozol, valószínűleg nem 1500 kalóriát eszel egyébként sem.


A pszichológus részével egyetértek a többiekkel.

Nem mondanám magamról, hogy evészavaros vagyok, de nincs jó kapcsolatom az ételekkel nekem sem. Tavaly képes voltam azon agyalni 1 napot, hogy vajon egy rántotthúson a panír hány kalóriát tartalmazhatott.. Kompenzálás, másik nap kevesebbet ettem, napi 40 ezer lépések (ez még most is megvan, de szimplán csak kikapcsol és nem kényszerből csinálom már).

Egyenes utad van az evészavar felé.


Neked nem fogyni kell, hanem konditerembe járni és szintentartásnyi kalória mellett erősödni, ennyi. Ha nem vagy elégedett magaddal, az nem azért van, mert kövér lennél, ez tuti fix.

tegnap 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, na, vajon miért lenne kevés egy 168 cm-es, a magasságához kórosan alacsony testsúlyú elvileg felnőttnek 1500 kalória?


Nem is értem? Mondjuk mert a hízáshoz, amire eléggé szüksége volna, rhadtul nem elég.

tegnap 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
Túl sokat foglalkozol magaddal.
tegnap 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!