Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit tegyek hogyan fogyjak tovább?

Mit tegyek hogyan fogyjak tovább?

Figyelt kérdés
165.5 centi vagyok és 59-60 kg között. Nagyon nehéz már fogynom. Semmin sem változtattam az étrendben (1200 kcal) és sportolok is (plusz napi 5000-15000 lépés) mégis nagyon lassú a fogyas, van hogy lemegyek 57re aztán visszabillen. Mit tegyek?
jún. 24. 18:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%
Hát, az 1200-al mindenképp fogynod kéne. Mióta nem fogysz? Nem lehet hogy csak egy pár hetes stagnálás? Mert az előfordul, tök normális. Vagy rosszul számolsz valamit.
jún. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát pont kb pár hete volt h 57 voltam azóta meg folyton ugrál, egyszer 57 vagyok aztán néha 58, 59 (60-at csak este mertem, a tobbit reggel)
jún. 24. 21:05
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A fogyás messze több, mint étrend és mozgás. Lehet, neked is ki kellene terjesztened a fogyókúrához kapcsolódó dolgokat, amikre ügyelsz.
jún. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Például? Csak mert mindenhol az áll: fogyás = kaloria deficit

Most meg mégsem?

jún. 25. 08:33
 15/15 anonim ***** válasza:

Az anyagcserédnek mi köze ehhez?

Amúgy meg MÉG talán jó, de az éheztetéssel, teljesen tönkrebszod hamarosan.


És ebből lesz az, hogy 1200-on már nem fogyok, jó akkor leviszem 1000-re, 1000 alá - bár már most táplálkozási zavaros vagy, ez egyértelmű.

jún. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!