Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szoptatás, gyerek cipeléssel...

Szoptatás, gyerek cipeléssel mennyi kalóriát kell bevinni úgy hogy fogyjak?

Figyelt kérdés

Szoptatas alatt hogy erdemes etkezni hogy egeszseges keretek kozott inkabb fogyjak mint hizzak. Heti 2 kilo plusznal kezdtem el ezzel jobban foglalkozni. Nem koplalasra gondolok mielott jonnenek a tamado valaszok.

158centi 68kg vagyok


jún. 1. 23:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem próbálj az alacsony kalóriasűrűségű ételekből sokat enni. Ezek egyrészt tápanyaggazdagok, másrészt jobban telítenek.

Ilyenek a zöldség/gyümölcs. Illetve a fehérjére is figyelj oda.

Én csak ezeket enném, semmit feldogozottat, min. 2 hónapig: zöldség, gyümölcs, hüvelyesek, tofu, húsok.

Szóval kb. Hatalmas zöldsalátákat ennék 1-2x naponta hússal/tofuval és mellé gyümölcssaláta. Az adagokban nem fognám vissza magam. Reggel nem ennék. Ha igen, akior zabkását. Emellett agresszívan sokat sétálnék a gyerekkel, pluszban este járnék futni, az elején inkább kardióznék, mivel ez jól égeti a zsírt és jobban fejleszti az állóképességet, aztán majd shiftelnék súlyzós edzésre. Mindennap min. 30 peecet mozognék+séta.

jún. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Egy frissen szult nonek kerlek ne ajanljunk futast es sulyzos edzest, valoszinuleg se a hasizma sincs rendben meg hozza, hiszen terhesseg alatt mindenkinek szetnyilik, de a gatizmon is dolgozni kell, szules utan szinte kotelezo! Nagyon ovatosan kell visszavezetni a sportot akkor, ha mar a hasizom es a gatizom rendben van. Seta oke.


Es egy szoptatos anyuka ne eljen csak salatan. Szamolja szepen a kaloriakat, de ne vonjon meg magatol mindent basszus…

11-es, nem baj, ha meg nem szoptattal es nem szultel, de hulyeseget ne mondj.

jún. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A 11-es tanácsát követve nem fog tudni a kérdező elég kalóriát bevinni. Azt se javasolnám, hogy reggel ne egyen, hiszen éjjel is szoptat, és délelőtt is. Sőt, ha éhes, akkor egyen éjjel is.


Amit az 1-es ír kaják alapvetően jók, csak kell mellé plusz szénhidrát, lehetőleg lassan felszívódó. Szoptató anyáknak nagyon praktikus a bulgur, mert nem kell vele sokat vacakolni, leforrázod és utána csak állni kell hagyni.

jún. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én 154cm vagyok 80kg-val kezdtem szoptatás alatt. Én 1900-At eszem kb és heti 1kg fogyás megvan, tejemen nem látom, hogy kevesebb lenne. Szerintem te is kezdd olyan 1800 kalóriával, ha nem elég akkor csökkentsd picit.
júl. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!