Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Diétázni kezdtem de nem tudok...

Diétázni kezdtem de nem tudok 1200 kcalt bevinni mert nem vagyok ehes,ez baj?

Figyelt kérdés
700-900 kcal kozott. 160cm es 60kg vagyok
2021. jún. 21. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Baj. Nagyon magy. Akkor tömjed magad... Komolyan ennyi már csak ahhoz kell, hogy a szerveid ne álljanak le. Nem így kell fogyni. Esetleg megkéne mozdulni.
2021. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon nagy baj, ez nagyon kevés kalória 🤦‍♂️
2021. jún. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Miért, diéta előtt mennyit ettél? Számomra ez hihetetlen
2021. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Igen, nagy baj. Teljesen tönkremegy a tested, lassul az anyagcsere, rosszabbodik az agyműködés, fáradt és levert leszel. Ha nő vagy, elég hamar elvesztheted a menstruációdat is. Egyél többet. Egyél olyan ételeket amikben nagyobb a kalóriasűrűség. Pl 100 gramm teljes kiorlesu kenyerben 300 kcal korul van, 100 gramm főtt bulgurban 150 kőrül. És sorolhatnám.
2021. jún. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem volt olyan hogy tartósan 1000 kcal körül ettem és neurológia lett a vége. Kórosan alacsony vérnyomás, végtagok zsibbadása a semmiből, elájulás az utcán a semmiből, állandö fáradtság, sportsérülések. Hosszú út volt visszahozni a kárt. Azóta órára eszem és nem éhségre. Tehát max 4, de inkább 3 óránként egy-egy 300 és 400 kcal közőtti étkezés. Ha meg elfelejtem, a családom vagy a párom emlékeztet
2021. jún. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Meg csak 4. Napja eszem igy. Feherjedieta es teljesen elveszi az etvagyam.
2021. jún. 22. 07:56
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Ne csináld ezt, nagyon rossz vége lesz. Én nemrég gyógyultam meg evészavarból. A vérnyomásom nagyon alacsony volt (80/50), hullott a hajam, semmire nem tudtam odafigyelni, néha egész napokat aludtam át, mert annyira fáradt voltam az éhségtől, az egész életem erről szólt. Akármennyit fogytam, soha nem voltam elégedett, nem tudtam abbahagyni. És mivel teljesen összeszűkült a gyomrom, a gyógyulás egy pokol volt.
2021. jún. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Miért kell ilyen hülyeségeket csinálni, hogy fehérje diéta? Az egyoldalú táplálkozás semmiképpen sem jó. Ha egészséges akarsz lenni, akkor egyél zöldséget, gyümölcsöt és köretet is. A túl sok fehérje egyáltalán nem jó.
2021. jún. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 orton ***** válasza:
100%

A fehérjedús ételek általában jobban telítenek. Nem baj ha sok húst eszel, de a legtöbbben bármennyi zsiradék van, nem pótolja a szénhidrátigényedet. Még a mellé elfogyasztott zöldségek sem köretként.


Fogyassz rízst pl edzés előtt is és natúr zabot zsírosabb tejjel mondjuk reggelire, meg egyél gyümölcsöt is szintén reggelire a zabhoz dobva.


És inkább pluszban mozogj kicsit.

2021. jún. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!