Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szoptatás, gyerek cipeléssel...

Szoptatás, gyerek cipeléssel mennyi kalóriát kell bevinni úgy hogy fogyjak?

Figyelt kérdés

Szoptatas alatt hogy erdemes etkezni hogy egeszseges keretek kozott inkabb fogyjak mint hizzak. Heti 2 kilo plusznal kezdtem el ezzel jobban foglalkozni. Nem koplalasra gondolok mielott jonnenek a tamado valaszok.

158centi 68kg vagyok


jún. 1. 23:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
Szoptatás alatt tilos fogyókúrázni.
jún. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ki kell tapasztalnod. Barátnőm úgy csinálja most, hogy kiszámolta az aktuális súlya alapján a fogyási kalóriáját, és ahhoz hozzáadott 500-at, kb napi 20-30 percet edz itthon valamit, és így most szépen fogy. Eleinte próbált kevesebbet enni, de úgy kevés lett a teje. De gondolom ez nagyon egyéni dolog, mindenkinél más, de talán kiindulási alapnak jó.
jún. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%

Attol is fugg, hogy mennyit szopizik a baba. En az elejen plusz 300 kaloriat csaptam hozza a szoptatas miatt, mint amugy. De akkor meg napi nagyon sokszor szopizott, 3 hos volt, amikor elkezdtem.

Ezzel igy fogyogattam, jo volt. De amikor mar csak napi 6x 10 percet szopizott, mar sok volt es csokkentenem kellett.

En magamat figyeltem igazabol, szerintem ezt mashogy nem lehet.

jún. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, marmint ugy ertem, hogy en alapbol 1600 kaloriaval szoktam fogyni, sport mellett, nekem ennyi kell. De a szoptatas miatt ehhez akkor hozzaadtam 300 kaloriat az elejen.
jún. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az 1-es leragadt a középkorban, és azt hiszi, fogyni csak koplalással lehet. Szoptatás alatt nem gond, ha valaki fogyni akar, ettöl nem lesz sem neki, sem a babábak baja!


A 2-es/3-as leírta a legokosabb megoldást, kalóriákat kell számolni, és odafigyelni az étrend összetételére is

jún. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#5 nem leragadt az első ,szimplán az emberek általában tudnak hülyeségeket csinálni és fogyás alatt brutál fogyókúrás módszereket csinálni.Mint ahogy a kettes is leírja, hogy a barátnője az elején elkezdett kevesebbet enni és kevesebb lett a teje.... Ésszel nagyon kevesen tudják csinálni. De hál istennek itt jó tanácsokat adnak és neki is sikerült.
jún. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezt nagyon nem lehet általánosítani. Van, akitől olvadnak le a kilók szoptatás alatt és közben zabál. De van, akinek meg kemény “munkával” is csak nagy nehezen.
jún. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%
A szoptatásra kb. napi 500 kcalt kell számítani, szóval kinézed a súlytartót és azzal kb. heti fél kiló fog lemenni. De különbözőek vagyunk, ki kell tapasztalni. Túl gyorsan fogyni nem ajánlott szoptatás alatt.
jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Ja és a gyerekcipelés az nem sok sajna :-( Arra nem kell pluszt számolni. Az valószínűleg valamit számít, ha hurciban van rajtad a baba és emiatt egész nap táncikálsz (de a táncikálás miatt, nem a minimális pluszsúly miatt).
jún. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Minden mozgas szamit!

Az mas kerdes, hogy lehet szamolni nem erdemes, de szamit! Azert nem mindegy, hogy egesz nap a kanapen vagy a foldon ulsz a gyerek mellett, vagy cipeled, setalsz vele, futsz utana.

Azert ne kicsinyeljuk ezt le, egy mittudomen, 10 kilos gyerek cipelese, napi ezerszer le-fel emelese nem semmi munka :)

jún. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!