Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 11 nap alatt reális 3kg fogyás?

11 nap alatt reális 3kg fogyás?

Figyelt kérdés

Kalóriát számolok 1500-at ehetek egy nap.

Nagy a túlsúly 30 kilótól szeretnék megszabadulni.

4.-én kezdtem és ma ráálltam a mérlegre -3 kg. :)

Nem sietek,tudom hogy nyilván nem egy hónap alatt fog ez a nagy túlsúly lemenni,de kíváncsi vagyok szerintetek ez jó ütemben halad így?


2022. febr. 14. 08:12
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
*háztartás meg a gyerekek :D így akartam írni.
2022. febr. 14. 09:20
 12/19 anonim ***** válasza:
11 nap alatt 3 kg az elején tök okés. Amúgy én is ilyen magas vagyok, mint te, és nekem 96 kg-ról 8 hónap kellett, hogy lemenjek 70-ig, de nekem nem 99 volt a kiindulási súlyom, hanem kb. 15 kg-val több. És én is sokszor 1500-at ettem, de volt, amikor 1700-at. Szóval te is már közel lehetsz majd a célodhoz ősz fele, de persze, kitudja, hogy az ilyen pontosan hogy alakul, de hajrá! :)
2022. febr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

10#

Később ha stagnálsz, lehet kell majd mellé egy kis mozgás.


Egy jógamatraccal már simán tudsz otthon is edzeni, az interneten is van fönn rengeteg video.

Pl. A menyasszonyom innen csinál edzéseket:

[link]


Sok sikert!

2022. febr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Teljesen reális, nálam 110 kgról indulva az első 3 kg kb egy hét alatt lement. Nyilván csak víz. Aztán 5kg fogyás után beállt a heti egy kg, 70nél meg megállt, de nem bánom.
2022. febr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok!5,5kg-nál tartok :)

Nem koplalok, nem éhezem,betartom a 3 óránkénti evést,így jön ki q napi 5.

Mellette szaladgalok a gyerekek után,plussz a házimunka,és elkezdtem tornázni ez lesz a harmadik nap hogy végre rászántam magam.


Nem szeretnék elkezdeni jojózni,nem célom visszaszedni a dupláját de ennek az eredménynek nagyon örülök:)


Jaaa és felemeltem a keretemet 1700-re sokkal jobb lett az anyagcserém is,minden reggel "működik" :)

2022. márc. 1. 08:30
 16/19 anonim ***** válasza:
Szuper vagy, folytasd :)
2022. márc. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hogy haladsz? :)
2022. ápr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Szia 17-es,kb 2 hete abbahagytam,sajnos alábbhagyott a kitartás,plussz ugye itt volt a Húsvét is :D (Azért olyan eszeveszett nagy zabálást nemcsináltam)ugyvoltam vele hogy majd az ünnepek után ujrakezdem,hááát....meg ne sikerült magam rávennem az ujrakezdésre piszkosul lusta vagyok a tornát se csinalom már sajnos,pedig tudom hogy kéne.

Ami viszont érdekes hogy semmit nem híztam,inkább súlyt tartottam,jó persze nem is fogytam egy grammot sem.


Most próbálok erőt venni magamon a folytatáshoz.. :/ :D Már a kezdő lépést megtettem megint csak az ásványvizet iszom :D De ez kevés tudom,de olyan nehéz elkezdeni.

2022. ápr. 21. 14:12
 19/19 A kérdező kommentje:
Jaaa egyébként 10 kiló fogyásnál járok eddig de mondom az ünnepek alatt idoszakot elhanyagoltam ..
2022. ápr. 21. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!