Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le a nyár...

Hogyan fogyhatnék le a nyár alatt 30-40 kilót?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy rettenetesen túlsúlyos vagyok és le szeretnék fogyni. Ne olyat írjatok hogy sport+visszafogott étkezés mert ezt én is tudom. Konkrét válaszokat szeretnék. Esetleg tornázzak videókra vagy szobabiciklizzek? De mégis mennyit?
2010. jún. 25. 14:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

amúgy a kutyát egy felnőttnek akartam javasolni, 14 évesen nem te döntesz erről (bár az öreg kutyik is szeretnek sétálni) ...futnod meg tilos ekkora túlsúllyal tönkremenne a térded


14 évesen 120 kg-ról csak és kizárólag orvosi felügyelettel kezdj fogyózni, a bringázást persze ha bírod, csináld nyugodtan :)

2010. jún. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szépen a válaszokat, hétfőn föl is fogok keresni egy dietetikust :) Még várom a válaszokat, hátha kapok valami hasznosat :)
2010. jún. 25. 17:18
 13/15 anonim ***** válasza:

Mindenképen orvoshoz fordulnék, ahogyan már többen írtak, kivizsgálnak, segítenek, tanácsokat adnak.

Egy nyár alatt tényleg nem lehet ennyit leadni. Tudom mennyire zavarhat a súlyod, világ életemben kövér voltam, pont 14 évesen rámtört a nagy fogyni vágyás nyáron, oka ősszel kezdödött a gimi, új suli, új emberek, nem én akartam lenni a dagadt lány( gondolm nálad is hasonló okok lehetnek).. brutál módon leadtam 2,5 hónap alatt 25 kg, be is sokalt a szervezetem, rosszul lettem. aztán vissza is szedtem minden kg.t sőt még többet is! Később már helyesen, lassabban de megcsináltam! Adj magdanak 1-1,5-2 évet, tudom soknak tűnik, de ennyi idő alatt lehet egészségesen és tartósan lefogyni. Hidd el 10-20 évvel is meghosszabítod vele az életed!

2010. jún. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igen nekem is a gimi miatt van... Beiratkozásnál ahogy végignéztem mindenkin, mindenki az a 40 kilós 160cm kategória v olt és belegondoltam hogy majd én fogok kilógni a sorból...
2010. jún. 25. 19:31
 15/15 anonim ***** válasza:
Így van, hosszabb távra tervezzél. Életmódot válts, ne fogyókúrázni akarj, hanem próbálj ezentúl egészségesen élni. És ha majd eléred a terveidet akkor se hagyd abban. Akkor is eljárhatsz mozogni, persze nem kell akkora intenzitással, illetve akkor se muszáj édességet enni. Sok sikert!
2010. jún. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!