Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le a nyár...

Hogyan fogyhatnék le a nyár alatt 30-40 kilót?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy rettenetesen túlsúlyos vagyok és le szeretnék fogyni. Ne olyat írjatok hogy sport+visszafogott étkezés mert ezt én is tudom. Konkrét válaszokat szeretnék. Esetleg tornázzak videókra vagy szobabiciklizzek? De mégis mennyit?
2010. jún. 25. 14:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

1 háziorvos + kivizsgálás, hogy nem-e egészségügyi oka van

2 dietetikussal konzultálj

3 ekkora túlsúllyal, séta és úszás, ha kezdesz jobb kondiba lenni, akkor bringázás (menhelyről fogadj örökbe egy szimpatikus kutyust, akkor rá vagy kényszerítve, hogy tényleg sétálj sokat)

4 ne egy nyár alatt akarj lefogyni 40 kg-ot, mert a bőrödet csak a plasztikai sebész tudja megszabni utána...

2010. jún. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A dietetikus,személyi edző klassz ötlet,konditeremben kapsz összeállított étrendet.De írok neked én is,jó?Nem muszáj megfogadni.


Reggeli: 30 g natúr zabpehely,1dl tej, 100g gyümölcs

Tízórai: 100g natúr joghurt vagy 1 szelet vornkron brott diat kenyér salátalevéllel,uborkával,paradicsommal

Ebéd: 150g hal + párolt zöldségek (brokkoli,répa,kelbimbó, karfiol, zöldbab, választhatsz!)

zöldségleves (pl.káposztaleves, karalábéleves)

Uzsi: 3 ham-let,1 főtt tojás

Vacsi: 100g málna/eper/szeder + 1 dl tej = turmix


Mozgás:

1 óra bicikli

1 óra gyors séta vagy úszás vagy tenisz,amit akarsz

ha nagyon bírod,akkor válassz magadnak a youtube-ról tornát,táncot vagy fitness dvd-t és csináld fél óráig

2010. jún. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
14:50 tényleg marha klassz..KÁR, hogy gőzöd nincs róla, hogy a kérdező hány éves, milyen nemű, milyen magas, hány kiló, van-e egészségügyi problémája...stb...nem mellesleg egy kezdő nem fog egy órát bírni bringán ;)
2010. jún. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
elnézést,bocsika!!
2010. jún. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 30-40kg nagyon sok ennyi idő alatt, elvileg egy héten olyan 1,5kg körül egészséges fogyni, szóval szerintem 3hónap alatt max20kg és ez is kemény munkával. Pontosan hány cm és hány kg vagy?
2010. jún. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

14/L 176cm 120kg. Tudom hogy többet kéne fogynom de két hónap alatt nemhiszem hogy többet lehetne. Nem érdekel hogy egészségesen fogynék vagy sem. Tdom hogy kórosan elhízott vagyok.

Fél órát, 35 percet bírok bicajon egyszerre. Futni nem szeretek a kutyás dolog meg nem úgy van hogy hopp most elmegyek és hazahozok egyet. (Egyébként meg van egy chow-chow-m csak már nagyon öreg így nem tudunk menni sétálni)

2010. jún. 25. 15:05
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat:)
2010. jún. 25. 15:05
 8/15 anonim ***** válasza:
14:42-nek, teljesen igaza van.A kutyát kihagyhatod, sétálni anélkül is lehet. A mozgás nem úszható meg és ekkora túlsúlynál az orvos sem. Hiszen cipeled már egy ideje a kilókat, kialakulhatott betegség, de magát túlsúlyt is okozhatja egy hormon zavar is. Ha nem egészségesen fogysz, annak megiszod a levét, mert a kilók nagyon gyorsan visszajönnek. Ráadásul a keringésednek sem mindegy, mit teszel. Az első hónapokban orvos melletti fogyásnál is nagyon látványos az eredmény. Azt mondom, ne kerüld meg az orvost, nem érdemes!!! Túl fiatal vagy még ahhoz, hogy teljesen tönkre tedd az egészséged. Gondolj arra, hogy egyszer majd családot, gyerekeket is szeretnél...
2010. jún. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
!!!!!!!!!14 évesen meg pláne doki!!!!!!!!!!!
2010. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Egy nyár nem csinál fecskét... :)

Egy nyár alatt nem lehet 30-40 kilót fogyni. És lehet, hogy nem érdekel, hogy egészségesen fogysz-e (ami a világ legostobább kijelentése, de majd rájössz), de az tuti, hogy kisebb akarsz lenni. Na, hát akkor elregélem: nem leszel kisebb! Ha ilyen gyorsan fogysz, nem fogsz összébbmenni, max 1-2 mérettel kisebb ruháid lehetnek, mert az összes bőr rajtadmarad! És az ugyanakkora helyet fog elfoglalni a testeden majdnem, mint a háj! Sőt, ocsmányabb lesz, ahogyan lebernyegekben lóg majd le a testedről, a karodról, a lábadról, a hasadról... Ugyanúgy fog kinézni, mintha háj lenne, mondjuk ráncos lesz.

Ezt nem akarhatod!

Nagyon fiatal vagy, ezért ha kicsit több időt szánsz rá, akkor gyönyörűen lefogyhatsz úgy, hogy nem leszel meddő, szívbeteg, ízületi beteg, cukros, és semmi hasonló!

ha belekezdesz egy drasztikus diétába, akkor viszont mindezt megkaphatod! És a tetejébe ocsmányabb leszel, mint valaha! Visszasírod!

Nem saját tapasztalatból beszélek, hanem nagybátyám esetéből tanultam, aki tönkretette így magát! 140 kilóról vagy 5 hónap alatt fogyott le 90-re. Beteg lett, kórházi kezelés alatt áll 3 éve, cukros, és azóta is pereskedik, hogy valaki kifizesse a plasztikai műtétet, hogy a 20 kiló bőrt (vagy több) eltávolítsák róla.


Fontold meg a fentebb hozzászólók tanácsait, mert jók, igazak. nem ismétlem meg őket. Mindenekelőtt fordulj orvoshoz, aki segít mindenben.

2010. jún. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!