Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le a nyár...

Hogyan fogyhatnék le a nyár végéig?

Figyelt kérdés
10 - 15 kg a felesleg F/14 (173/79) - 65-69 re szeretnék lefogyni
2010. júl. 28. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lenne szabad radikalisan fogyokuraznod, mert novesben vagy es nem csak az izmok es a csontok fejlodesehez kellenek a tapanyagok, hanem az IQ novekedeshez is. Szerintem sokkal hasznosabb lenne, ha sportolasba kezdenel. Pl. futas - lovaglas - biciklizes - mindegyik jo, ha lelkiismeretesen csinalod, minden nap. Fogsz fogyni is, de ami fontosabb, olyan klassz alakod lesz, hogy a tobbieket megeszi a fene majd. Ja, es ne egyel nasit, csoki es tarsai tiltott dolgok. Probalj sutemenyeket, fagyit, krumplit es kenyeret egyaltalan nem enni, plusz a sportolas - szuper alakod lesz es a centik elonyosen valtoznak meg.
2010. júl. 28. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem igy sikerult 13 evesen kezdtem:

Semmi edesseg szigoruan!!!! Semmi udito szigoruan!!! No banan no paprikas szalami!!!! Reggel meg szendvicset is vihetsz a suliba persze ne legyen agyonnyomva vajjal...lehetoleg rozskenyerbol..vagy teljes kiorlesubol...kettot is megehetsz amig a suliban vagy...ebedre...amit anyukad foz...ne zabaljd magad tele de ne is egyel annyit hogy meg meg mindig az jar az eszedbe..mert keves volt...kozepesen xd xd...aztan egybol ebed utan...Torna..jah de te fiu vagy...Mennyj ki a haberokkal focizni kezizni biciklizni uszni barmi jatszani a levegore fogocskazni meg mindenfele jatekot jatszani...Ebed utan mar semmit ne egyel csak gyumolcsot salatat, puffasztott rizst...joghurtot....sok viz... Nekem igy sikerult..:) Hidd el a legnagyobb fogyokuras modszer kiloni az internetet meg a play stationt es tarsait...es irany a haverokkal okorkodni a levegore...hiszen meg gyerek vagy...Nem igaz??? :)):


15 L

2010. júl. 28. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi a helyesirasi hibak miatt csak Canadaban elek 2 eve es mivel hanyagolom a magyart...igy felejtek is xd xd
2010. júl. 28. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2010. júl. 28. 11:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!