Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék egy nyár...

Hogyan fogyhatnék egy nyár alatt 5-8 kg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy 13 éves csak vagyok. Nem vagyok magammal megelégedve.

Hogyan lehetne egy nyár alatt 5-8 kg fogyni? Persze nem étrendcserével ilyen kis egyszerű fogyikúrával?


2009. jún. 13. 13:59
 1/2 anonim válasza:
100%
Márpedig étrendváltoztatás nélkül nem fog menni. De ha nem akarsz nagy változtatásokat, akkor csak tartsd be azt, hogy estére nem eszel szénhidrátot. Azaz semmi kenyér,tészta,krumpli...stb. Egyél egy salátát, egy szelet húst zöldségkörettel, egy tányér levest, tojást. Megehetsz akár egy egész grillcsirkét is csak ne egyél hozzá köretet! Ès lehetöleg 18-19 óra után már ne egyél.
2009. jún. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Az előzőekben leírtakhoz még hozzá tennék annyit, hogy mozogj többet. Menj úszni, biciklizni, futni, vagy amit igazán szeretsz csinálni. Lényeg a mozgás :).
2009. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!