Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges ez, kérlek...

Hogy lehetséges ez, kérlek megmagyaráznátok?

Figyelt kérdés

10 kg-tól szabadultam meg, mindenféle koplalás és éhezés nélkül, ami nekem szinte csodának felel meg. Leírom a régi és egy mostani étrendemet, hogy meg tudjátok állapítani, hogy lehetet sikeres a diétám.

Régebben:

Reggeli: 1 szelet kenyér, margarin, lekvár (vagy felvágott)

Ebéd: 1 tányér leves, 1 tányér főétel

Vacsora: ua. mint a reggeli

Ha az étkezések között nagyon megéheztem akkor max. 1 pohár gyümölcsjoghurt, vagy egy kevés háztartási kekszet ettem. Csokit hetente egyszer, chipszet kéthetente ettem max.


Most:

Reggeli: aszalt gyümölcsös müzli, tejjel leöntve

Tízórai: gyümölcs, 1 pohár natúr joghur

Ebéd: 1 tányér leves (lehetőleg keményítővel, vagy saját magával sűrítve), 1 tányér második (kiv. sült krumpli, rántott hús, valamint a tészta köret)

Uzsona: túró, gyümölcs

Vacsora: főtt virsli, paradicsom, paprika

Ha édességet akarok enni, akkor most magamnak készítem el liszt és cukor nélkül, és tízórai vagy uzsonnaként eszem meg.

Az a meglepő, hogy a mostani étkezésemmel sose vagyok éhes, sokkal több energiám van. Pedig mivel ez diéta elvileg fáradtnak és állandóan éhesnek kéne lennem. Ehelyett sokkal jobb mint ezelőtt volt, és ráadásul még le is fogytam vele. Hihetetlen! :)


2010. jún. 22. 20:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezem mit csodálkozni, lecsökkentetted a szénhidrátot. És nem kéne éhesnek lenned,mert ettél eleget
2010. jún. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés... Ahogy most étkezem tartható-e egy egész életen keresztül? Mert most tényleg olyanokat eszem amiket szeretek, és ráadásul a tesiórán is sokkal jobbak lettek az felmérési eredményeim is, meg nem is szeretném visszahízni amit leadtam, mert most végre elégedett vagyok az alakommal.
2010. jún. 22. 20:52
 3/26 anonim válasza:
100%

nem meglepő....teljesen jó diéta...és igen tartható,ha nem csak diétaként fogod ezt fel,hanem életmód váltásnak:)

ha folytatod ezt a fajta táplálkozást,nem fogsz hízni;)

2010. jún. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó kis diéta, sokáig tartható.:) Akár élethosszig is lehet valami hasonlót.:)

Írnál ezekről a saját magad készített édességekről?

2010. jún. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

váu...

10 kiló, azt meg hogy csináltad? irigyellek!

nagyon ügyi vagy!

nagyon egészségesen étkezel,(én is sokszor próbáltam ilyesmit de soha nem ment) és ne azon stresszelj hogy hogy lehetséges ez,hanem élvezd!

büszke lehetsz magadra, csak így tovább!!!!!hajrá!!!

(ja és ez tényleg nem diéta, hanem a normális egészséges étkezés!)

2010. jún. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Szia,nagyon ügyes vagy gratulálok!!:)) Szerintem igen,tartható:)
2010. jún. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Gratula egészséges normális ember!! :):) igen,tudod tartani .

puss

2010. jún. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
Szerintem tartható, én is ugyanígy étkezem február óta és 9 kg ment le! :-) Nem éhezem, jól érzem magam és tele vagyok azóta energiával!!!!! Sőt már kevesebb étellel is jól lakok, mint régebben. Ha még fogyni szeretnék, akkor egész nap elhagyom a krumpli-rizs-kenyér kollekciót. :-) Ha csak tartani a sújt, akkor délig eszek ezekből.
2010. jún. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
hello! megkérdezhetem emellett mennyit és mit mozogsz egy nap, a tesiórán kívül?:)
2010. jún. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gratulációkat, nagyon jól esik az elismerés. :)

Válaszolok a kérdésekre is, segítek ahogy tudok, örülök, hogy átadhatom a tapasztalataimat. Egyébként sok könyvet olvastam, és úgy alakult ki ez az étrendem. :) A fogyás nem egyik napról a másikra ment, az első 5 kiló egy nyár alatt ment le úgy, hogy a cukrot, a második pedig egy fél év alatt ment le rólam úgy, hogy a cukor mellé a lisztet is elhagytam az étrendből, ahogy látszik. (Persze nem 100% mert az ebédbe akár tetszik akár nem az 3-4 kanál liszt belekerül a levesbe, meg a főzelékekbe, de mikor én főzök akkor ezeket kispórolom ügyesen.)

21.33-nak üzenem, norbi könyvekből, és béres alexandra honlapján sok sütemény receptet találtam, én azokat keresem amelyekben nincs semmi extra hozzávaló, ugyanis nincs pénzem norbi lisztre vagy zabkorpára, pedig biztos jó lehet pl. a zabkorpából készült piskóta is :)

Kedvencem a kókuszos golyó, és nem egy nehézség megcsinálni:

10 dkg zabpehely (fél kilós zacskósat szoktam venni a nagybevásárló központokban egyáltalán nem drága)

30 dkg alma (lereszelve)

fahéj

édesítő

rumaroma (de enélkül is finom)

6-7 dkg kókuszreszelék

2 kávéskanál natúr kakaó

Ezeket egyszerűen összekevered, ha túl száraz akkor még reszelj bele több almát, majd formázz belőle gombócokat, én a közepükbe meggyet szoktam rakni, majd meghempergetem kókuszreszelékben. :)

2010. jún. 23. 14:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!