Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kérlek s egíts! Sokat ettem...

Kérlek s egíts! Sokat ettem ma? Kb hány kcal? (fontos, bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Étkezésenként írom le:

-2 korpovit keksz

-5 dkg hal,10 dkg krumpli olivaolajjal meglocsolva,3 kisebb uborka nyersen

-egy csurig tál tejbedara

-ugyanaz,mint a második,a halas

Ezenkívül még fogok enni 6 szem lila egrest,este pedig 4 korpovit kekszet joghurttal vagy túróval

Ittam ma 2l liter vizet,kb még egyet fogok inni.Tornáztam egy órás Béres Alexandra zsírégető gimnasztika című dvdjét,illetve ma még fogok biciklizni min 45 percet.Szerintetek az egész napi kajám mennyi?Hány kcal?Egyek még?

Egyébként 167 cm és 62 kiló vagyok,lány.

A válaszokat előre is köszönöm!:)


2011. aug. 24. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:

6 szem egres??? Jajjj, ne már. Egyél meg 10 dkg egrest, vagy inkább semennyit, 6 szem az nem kaja. 5 dkg hal a fél fogamra sem elég. Abból kellettt volna 20 dkg, és kevesebb köretet, ami inkább rizs kellett volna, hogy legyen. Azt is jó lenne tudni, melyik volt a reggeli, tízórai, ebéd, uzsi, mert ez így eléggé kaotikus. Ja, a korpovit keksz szintén nem kaja, egyél tk. kenyeret vagy zabpelyhet reggelire. Vacsira meg nem kell keksz, csak a túró.

Ha a kcal-t nézzük, ez eddig 900-1000 kcal körül van.

2011. aug. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ez kortól is függ, de nem volt sok. Szerintem ehetsz még, hisz egészséges dolgokat burkoltál, nem lesz gond. Sportoltál, és még fogsz is mellette, szóval kalóriát égettél, de amit eddig ettél szerintem olyan 600 kalória lehetett, de a tornával egy százast biztos égettél, ha nem többet, szóval ne parázz.

Nincs semmi gond ezzel az étrenddel.

2011. aug. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!