Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így mire számíthatok? Ha...

Így mire számíthatok? Ha egyáltalán számíthatok valamire?

Figyelt kérdés
Ha minden nap reggel, délután és este csinálok felüléseket (egyenlőre 40, aztán egyre több) és minden nap biciklizek min. 30 percet,akkor lehet valami eredménye? Nem a kilókra menneék, hanem a laposabb jhasra és vékonyabb combra. Mert a combomat utálom magamon.Vagy valami jó combformáló?:)
2010. jún. 17. 11:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem sokat eszek mert ebben a melegben nem nagyon bírok, de rengetek vizet iszok. Ha ez segíteni het 1-szer futni is menék...
2010. jún. 17. 11:49
 2/5 anonim ***** válasza:
ne feltételes módba tedd, hanem csináld, szerintem lesz haszna, én guggolásokat csináltam annó, mondjuk attól fenék jobb, de az nagyon, meg lépcsőzz, ha van rá lehetőséged
2010. jún. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó, nem feltételesbe kellett volna írni, de abba írtam, mert eddig csak felüléseket csináltam(csinálok)
2010. jún. 17. 13:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek a sok hasizom gyakorlatlan meglesz az eredménye ,de csinálhatnál valami zsírégető edzést is ,mert attől lesz vékonyabb a combod . Pl: 1 óra futás
2010. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
CSak az a baj, hogy nem vagyok hozzászokva a futáshoz :S
2010. jún. 17. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!