Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mire számíthatok ezzel a...

Mire számíthatok ezzel a drasztikus díétával?

Figyelt kérdés

[link]

Nem arra vagyok kíváncsi, hogy milyen gyorsan hízom vissza vagy ilyesmi, csak hogy mennyi SÚLYT (nem zsírt) veszthetek vele.


2011. febr. 15. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
bocs, de erre a sz.rra értelmes választ vársz?
2011. febr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tudnod kéne, hogy mit nevezünk diétának
2011. febr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

10 kg?

Lehet, hogy több, lehet, hogy kevesebb... Attól függ mekkora súlyból fogysz.

Ez nagyon drasztikus, 300-400-600Kcl nem elég egy napra, elkezd majd raktározni a szervezeted. És mi csinálsz ha majd vége a fogyókúrának, mit fogsz enni? Ugyanis minden amit majd megeszel szépen lerakódik, mert hát éheztél.


Szerintem fölösleges belekezdeni, 30 nap rengeteg idő, ha még soha nem "éheztél", úgy is föl adod.

2011. febr. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a Gulág haláltáboraiban ennél jóval többet ettek... Ezzel inkább megbetegíted magadat!

Ha van vagy 100 kg felesleged, akkor lehet értelme, de egy csomó vitamint kell mellette fogyasztanod.

A fokozatosság fontos lenne egy diétában:

[link]


A napi 300 és a 700 kalória között tulajdonképpen semmi különbség nincsen, mindkettő drasztikusan kevés.

2011. febr. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!