Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem bírom...

Mit tegyek ha nem bírom megállni a nassolást?

Figyelt kérdés

Most fogom befejezni a sulit, sokat vagyok itthon, és elég unalmas ülni a szobában, és tanulni. Szinte minden nap eszem valami édességet, vagy chipset, ilyesmiket. Nem azért mert éhes vagyok, csak úgy unalomból. Szinte soha nem vagyok éhes. Ha úgy alakul hogy rohangálós napom van észre sem veszem, ha nem eszek semmit. A főétkezések tekintetében egészséges, nem túl zsíros, de nem is teljesen reform ételeket eszem általában(pl.:tészta- valami könnyű szósszal, főzelékek, húsfélékből csak a halat, és a csirkét eszem meg, szeretem a zöldségeket, gyümölcsöket is) Nem eszem nagy adagokat, és nem szokásom pukkadásig enni magam.

De mégis elkezdtem hízni. Valószínű mert keveset mozgok, és felesleges kalóriákat viszek be.

Szerintetek mit kellene változtatnom az étkezési szokásaimon? Szigorú, pontos idő szerinti étkezéseket próbáljak meg esetleg? Próbálkoztam már azzal hogy gyümölcsöt, magvakat eszem csoki helyett, de azzal csak azt értem el, hogy megettem a gyümölcsöt, és a csokit is.:D

Mozogni már elkeztem, egy Béres Alexandra DVD-re tornázom minden este.

160cm, és 58kg vagyok amúgy, inkább izmos testalkatú.


2010. máj. 21. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
ne csipszet nassolj,hanem gyümisalit,zöldségeket.
2010. máj. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
már írta, hogy próbálta... hát legyen egy rendszered, hogy mit tudomén: 8kor reggeli, 11kor tízórai (gyümölcs, zöldség vagy joghurt) 2kor ebéd, 5kor uzsi (ua. mint a tízórai) 8kor vacsi (ha 10 előtt nem fekszel le, mert 2-3 órával lefekvés előtt ne egyél!)
2010. máj. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg is válaszoltad a kérdésedet. foglald el magad. ne vegyél nassolnivalókat.oszd be hogy napotna 5-6 kis étkezés lesz és azon kívül ne egyél. ezenkívúl szükséged van mozgásra is. a dvds torna az pl nagyon jó. de jó időben mehetsz sétálni, kirándulni a barátaiddal.
2010. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 maundrel ***** válasza:
ismerős ez az "unalomból eszek" Ha tanulsz, tanulj hangosan, olvass hangosan, akkor nem fogsz tudni enni, hiszen egyszerre enni és beszélni nehéz lenne. ha nem tanulsz, és unatkoznál, akkor menj el sétálni, vagy tornázz foglald le magad. Valamint vigyél rendszert az étkezésedbe. Napi 4-6 X egyél.
2010. máj. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerintem az lesz a megoldás hogy rendszeresen eszem, de olyan nehéz megszokni. Nem vagy kövér, csak egy kicsit "elpuhultam" így nem érzek akkora késztetést a szigorú diétára.:(
2010. máj. 21. 20:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!