Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha tornazok mikor latom a...

Ha tornazok mikor latom a merlegen hogy fogytam? Par ora mulva vagy masnap? Atlagosan napi 1kgot fogyok.

Figyelt kérdés

2017. júl. 7. 19:23
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
A kerdes igen az volt mert tudni akartam hogy ha tornazok mikor latom az ertelmet hogy latvanyos mert inkabb reggel merem. 8oraba dolgozok de ott a cegem ahol lakok igy mindig latom a csaladomat es az idömet en osztom be. Azert sürgös mert nemsoka megyek nyaralni. Pont ezert junius elejen mar elkezdtem. A masik kerdes az volt ha most elkezdek enni kb 60gramm szenhidratot naponta akkor vissza hizok? De erre valaszt meg nem kaptam
2017. júl. 9. 15:59
 32/34 anonim ***** válasza:
Nyilván koplalsz, akkor meg előbb utóbb be fog indulni a jojó effektus, ez elkerülhetetlen. Majd a szervezeted jelzi mikor.
2017. júl. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Az időben való elkezdés a strandi szezonra azt jelenti, hogy előtte min 2-3 hónappal már odafigyelsz az étkezésre és hozzá fogsz rendszeresen mozogni.


Hamar munka ritkán jó vagy el se éred. Ez a mostani helyzetedre jellemző, Kérdező.

2017. júl. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Akkor hízol vissza, ha kalóriatöbbletben eszel. Persze vízben jöhet vissza súly, de 60g szénhidrát még mindig kevés, azzal is bőven lehet meríteni a glikogénraktárakat, sőt sokkal többel is, úgyhogy még a vízsúlyra sem számítanék ennyinél.
2017. júl. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!