Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha tornazok mikor latom a...

Ha tornazok mikor latom a merlegen hogy fogytam? Par ora mulva vagy masnap? Atlagosan napi 1kgot fogyok.

Figyelt kérdés

2017. júl. 7. 19:23
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Jo a mèrlegem. Mivel nemis eszek semmit csak iszok 5napja igy azota lejön napi 1kg. Reggel mèreckedek mindig.
2017. júl. 8. 04:57
 12/34 anonim válasza:
77%
Marha nagy hülyeséget csinálsz de inkább nem fejtem ki miért...majd rájössz! Ja és nem bunkóságból eszembe sincs pálcát törni feletted...csak egy jószándékú tanács, remélem időben kapcsolsz mennyit ártasz mahgadnak ezzel...
2017. júl. 8. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
82%

"Mivel nemis eszek semmit csak iszok 5napja igy azota lejön napi 1kg."


Csak épp nem zsírból fogysz, hanem az izmaidat emészted fel. Fogyni nem koplalással kell, értesd ezt meg. Abban a percben, ahogy ez a butaságot abbahagyod és elkezdesz enni az utolsó gramm is is vissza fog menni. Mindeközben a szervezetedet össze-vissza terheled. Ha szerencséd van, akkor ebben a sehova nem vezető folyamatban nem betegedsz le.

2017. júl. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Ez hülyeseg hogy vissza jön. Kb 2eve igy fogytam le egy het alatt 12kgot es utana ettem normalisan es nem jött vissza csak amikor mar tulzasokba estem es nem figyeltem oda de az is 2evre ra.
2017. júl. 8. 07:59
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
majd visszajön megint...
2017. júl. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Ilyenkor is túlzásokba fogsz esni,de ne hagyd!

Szép fokozatosan vegyél magadhoz kalóriákat.

Nem teszel jót ezzel magaddal...

-Meglévő izmod leépül.

-Ezzel a módszerrel előbb-utóbb összeesel.

-Lehetséges az is,h kórházba fogsz kikötni

-Utóbbiból meg,h a csövek fognak sok helyről kiállni mindenhonnan,túszkolják beléd a kaját,ha akarod,ha nem.

-Így jól felhízlalnak.

-Szervezetednek nem tesz jót

-Az ember asszem valami 1-2-3 hónapig bírja ki éhen. Utána annyi neki

(Víz nélkül csak pár hétig)


(Biztos eszel valamit,de pl. 400 kcal annyira minimális, olyan mintha zombiapokalipszis lenne és nem jutnál kajához)


-szervezeted raktározni kezd,mikor már minden befalsz. (Ha ez sokszor megtörténik)

2017. júl. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
heti fél kiló fogyás az ideális és stabil fogyás.. ( na ebből gondolhatod mennyire rossz úton jársz)
2017. júl. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

Heti 1 kiló mínusz ami belefér az egészséges keretekbe esetleg másfél. Én amikor elkezdtem a fogyásommal foglalkozni, javarészt torna meg étrend váltás akkor nekem az első 2-3 hétben sok ment le hirtelen. Az első 1 hétben kapásból lement 3 kiló, utána is majdnem lement még ennyi, aztán ahogyan kezdte a testem is megszokni a heti 4-5 alkalom testmozgást (több nem is kell) annál inkább kezdett lassulni a fogyás amire azt értem hogy már beállt heti 1 kiló mínuszra, de olyan hetem is volt amikor fél kiló sem ment le, viszont centiben ugyanúgy fogytam.

Akkoriban én nagyon sok helyen olvastam erről, és sok képben lévő embert kérdeztem meg erről. A közeli edzőteremben dolgozik egy személyi edző aki nagyon kövér gyerek volt 16 évesen kezdett el lefogyni, aztán sportos lett, mikor beszéltem vele jó 30 éves volt már és senki nem mondta meg róla hogy ő kövér volt. Ő vele beszéltem és mondta nekem hogy az első hónapban nem is volna szabad annyira intenzíven tornázni meg edzeni, leginkább aki fogyni akar nem erősítenie kell elsősorban, sőt maximum szálkásítania kell kardio mellé. Ő nekem mondta hogy első hónapban még a kardió edzést sem kell erőltetni, maximum 5-10 perc kényelmes futópadozás, szobabiciklizés stb... is elég, ami a legfontosabb hogy csak nyújtó gyakorlatokat célszerű végezni hogy a test teljes egészében átálljon a sportos életre, meg az aktív fizikai tevékenységre. Aztán utána már lehet többet is. Kardió edzés előtt én mindig úgy csináltam hogy bemelegítéssel, nyújtással kezdtem jó 10-15 percig csináltam teljes testre, de javarészt lábakra, derékra, csípőre mert tudtam hogy a testem azon része lesz leginkább igénybe véve. Amikor ezzel megvoltam akkor saját testsúlyos edzéseket csináltam de csak kis szériákba részben azért hogy izomból ne veszítsek meg ugye a zsírból fogyás az edzés első 20 perce után kezdődik de fontos azt is számításba venni hogy mi a napi kalória beviteled és lehetőleg ezt kell picit felülszárnyalni. Na most ugye amiről írtam meg te is írtad hogy napi 1 kiló lemegy ennek az az oka hogy a benned lévő víz, salakanyagok, mérgek kimosódnak a testedből, ugye ha izzadsz azzal vizet vesztesz amit pótolni kell! Arra is figyelj hogy a napi átlagos folyadék beviteled minimum 2,5 - 3 liter legyen! Ezzel is a nap folyamán csak jót teszel magaddal. Aztán arról nem is beszélve hogy az étkezésre is oda kell figyelned. A szénhidrátot kell minimalizálni, és persze odafigyelni a cukros ételekre na meg a nassolást is el kell felejteni. persze néha egy kis sütike, fagyika, főleg ha olyan alkalom van belefér, nem szabad drasztikusan lemondani ezekről. Aztán fontos hogy a levegő vételre figyelj oda edzés közben. Napi 1 kilós fogyás az egy idő után megfog szűnni mert a sok víz amik benned voltak azok kifognak menni belőled 3-5 kiló felesleges víz is lehet az emberi testben ami fogyás kezdésénél szinte elsőként fog lemenni. Aztán zsírból lassabban fog menni és pár hónap után még lassabb lesz majd a fogyás, de akkor az edzés időn, és intenzítását is emelni kell, de nem drasztikusan! Ha egy napon úgy érzed hogy elfáradtál akkor pihenj. A lényeg hogy ne hajtsd túl magad. Ha esetleg úgy látod jónak akkor csak 2 naponta tornázz. De heti 1-2 pihenő nap mindig legyen!

2017. júl. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Nem fogok tulzasba esni megint mert 1honapja mar dietazok es akkor lement 6kg, napi 3 evessel. Mar csak 5kgot akarok fogyni es max 3-4napig nem enni. Nem eszek semmit egyalltalan mert nemis vagyok mar ehes.
2017. júl. 8. 11:28
 20/34 A kérdező kommentje:
Ha most elkezdek megint enni napi kb 60gramm szenhidratot es tornazok akkor ugyanugy tudok tovabb fogyni?
2017. júl. 8. 12:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!