Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha tornazok mikor latom a...

Ha tornazok mikor latom a merlegen hogy fogytam? Par ora mulva vagy masnap? Atlagosan napi 1kgot fogyok.

Figyelt kérdés

2017. júl. 7. 19:23
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Kislány, azért nem vagy már éhes, mert:

1. összeszűkült a h..lyeséged miatt a gyomrod

2. telenyomod magad folyadékkal, ami eltelít téged, és elveszi az éhségérzetedet


Anyád nem mondta neked, hogy mindig megfontoltan, eszedet használva és körültekintően cselekedj???


Magaddal b..szol ki, nem velünk. Mi adjuk a tanácsokat, de minek? Egyik füleden be, a másikon ki!

De olyan sötétség van benned, mint az éjszaka.

Menstruációd legalább napra pontosan mindig megjön?

Hajad hullik-e már?

Vitaminhiány fellépett-e már nálad?

Körmöd töredezik-e már?


Inkább növessz agyat, abból baj nem lehet!

2017. júl. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Azert tudjad mar hanyas kabatot hordasz. Elöször is 32eves vagyok es nem kislany. Ha sötet lennek akkor nem ertem volna el azt amim van.
2017. júl. 8. 14:24
 23/34 anonim ***** válasza:

Mit is értél el ?:D Ilyeb hülye fejjel max.a plusz kilóidat érted el cica ;D

Ne legyél hülye,lehet máshogy is fogyni.Amúgy,ha csak iszol,azzal csak annyit érs el,hogy kitisztítod magad+lefognak épülni az izmaid.Úgy fogsz majd kinézni,mint egy teleszart zokni :D Ha ezt akarod,akkor hajrá !

2017. júl. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
+Te hanyas kabátot hordasz ? :D Elég nagyot,mi ?
2017. júl. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Mit edzel, hogy ennyit fogysz? Mert ez sokezer kcal deficit naponta, az evés elhagyása a töredékét adja. Még vízből is csak pár napig megy le ennyi.
2017. júl. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Napi 2ora torna minden nap. Ezt kb 3hete csinalom. Amikor ettem napi 0.5 kg ment le es ez nekem kicsit lassu volt. Hogy mit ertem el? Van egy csaladom, hazam, kocsim, 6eve müködö ceg amit egyedül vezetek es napi 3ember munkajat viszem. Ja es a semmiböl csinaltam ezt meg.
2017. júl. 8. 17:24
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy minek tetted fel kérdést, ráadásul úgy, hogy megjegyzed milye ütemben fogysz. Majd, a válaszokra úgy válaszolsz, hogy önmagad fényezed és megvagy győződve saját igazadról.

Ha annyira képben lennél azzal, mi történik a testeddel napi szinten, akkor nem kérdeznél ilyen ostobaságot, hacsak nem a spanyol viaszt akarod ide sz..ni.

Nos, neked jó amit csinálsz, sikeres vagy az életben, hamarosan már nem leszel tehén sem. Hurrá, gratulálok. Bölcsességed azonban inkább tartsd meg magadnak. Felejtsd el, hogy te leszel a S.Norbi női utódja a "sikersztoriddal".


És most nyomatékosan kérek minden elkeseredett fogyni vágyót, ne legyen ez a követendő példa.

2017. júl. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Mivel 81kg voltam igy eleve nem voltam tehen.
2017. júl. 8. 18:49
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy 32 éves vagy, még agyilag ugyanolyan éretlen kislány vagy mint voltál 16 évesen.


Plusz, valahogy nem függ össze ez az egész: leírod, hogy mi mindent értél el, ahhoz képest egy egyszerű fogyást ilyen elmebeteg h..lye értelmetlen módon csinálsz.


Most vagy ekkora nagy kamuember vagy, vagy iszonyatosan rosszul vagy bekötve. A legnehezebbet kisujjból kirázod, az egyszerűt meg úgy b..szod el, ahogy tudod, és nem használod hozzá az agyadat.


És ha semmit se eszel, akkor hogy van energiád dolgozni napi szinten?

Ha napi 2 órát dolgozol, akkor amikor dolgozol és mikor foglalkozol a családoddal?



És miért olyan sürgős hogy így keljen lefogyni?

Ha úgyis te vagy a vezető a cégednél, akkor sok időd van, főleg, hogy 2 órát edzel napi szinten, akkor miért nem lehet normálisan és egészséges keretek között lefogyni?


De sebaj, nem a magadfajta emberek fognak hosszú és egészséges életet élni.

2017. júl. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Kamu az egész :D Csak olvassátok el a kérdést xD Azt kérdezted,hogy mikor látod a fogyást:pár óra múlva vagy másnap.Utána odaírtad,hogy napi 1 kg-ot fogysz.Akkor mi a kérdés kedves idióta kérdező ? :D

Ennél nagyobb hülyeséget nem tudtál volna kitalálni ?

2017. júl. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!