Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg keveset ettem a...

Tényleg keveset ettem a fogyókúrához? Kb hány kcal lehetett?

Figyelt kérdés

Reggeli:egy szendvics teljes kiörlésű kenyérből(csak vaj volt benne)

Ebéd:nem volt csak 2 alma

Vacsora:saláta amiben kukorica,paradicsom,saláta levelek,és csirkemell volt.

Ez kevés volt?Mert én jól laktam ezzel.

170/60 kg


2010. ápr. 26. 22:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
szerintem mindketten esztétikai szempontból akarunk fogyni kicsit innen-onnan
2010. ápr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
A lányom 173 cm és 62 kiló. Amikor elkezdett fogyókúrázni, leadott pár kilót, úgy nézett ki mint a nyúzott macska. Rájött sportos izmos testalkatú, massziv tappancsokkal, és így is jó az alakja.
2010. ápr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

"szerintem mindketten esztétikai szempontból akarunk fogyni kicsit innen-onnan", akkor alakformálásra, izmosodásra van szükségetek - nem body builder alkatra


nem mellesleg a férfiismerőseim többsége az ilyen sovány lányokat nem találja szépnek, normális testalkat kerekded formák (nem hájról beszélek) sokkal jobban bejön nekik...a párom kifejezetten rosszul lesz, ha egy ilyen sovány lányka jön velünk szemben az utcán, pláne szörnyülködik, ha kilóg a derekuk egy haspólóból (vese!)...24 éves szóval nem öregfiú...egy izmos, kerekded lányt meg megnéz szívesen ;)

2010. ápr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

"A lányom 173 cm és 62 kiló. Amikor elkezdett fogyókúrázni, leadott pár kilót, úgy nézett ki mint a nyúzott macska. Rájött sportos izmos testalkatú, massziv tappancsokkal, és így is jó az alakja."


ugye, ugye? :D

2010. ápr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Csak azt az egyet nem értem, ill. kettőt, hogy a reggeliből miért hagytad ki a felvágottat meg a zöldségeket, azok nem hízlalnak, viszont a zöldség egészséges lenne, kellene sajt is vagy más tejtermék.

A másik meg, hogy miért nem ebédeltél?

Az egyetlen jó dolog, amit csináltál, az a vacsora volt. Feltéve, hogy nem 1 kanállal ettél belőle.

2010. ápr. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

".a párom kifejezetten rosszul lesz, ha egy ilyen sovány lányka jön velünk szemben az utcán,"


nem te vagy inkább rosszul már nem azért?:D gondolom te se 50-60 kg környékén vagy ahogy érzem írásodból..

2010. ápr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

38-as a méretem és egy szép csajt együtt is megnézünk ;)..ja voltam már 57 kg-os is 34-es ruhamérettel 10 éve, de nem tetszettem magamnak


amúgy 32 éves nő vagyok és 24 éves a párom és lassan 3 éve együtt vagyunk, családi házat és gyerekeket tervezünk, szerinted zavarna, ha gebe libákat nézegetne? :D

2010. ápr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
kicsit fiatal hozzád a párod már bocs...és aki a pasijával együtt nézeget más csajokat..háát no comment..ott valami nem egészséges sztem...
2010. ápr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!