Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fagyit sem ehetek?

Fagyit sem ehetek?

Figyelt kérdés
Dagadt vagyok, mint az állat. Már lemondtam minden édességről, pedig nagyon szeretem. Még a fagyiban gondolkozom, mert azt mondják, hogy abban relatív kevés a kalória. Fagyit lehet, vagy fagyit sem?
2016. aug. 29. 22:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

20-as: ha nekem fagyira van étvégyam, akkor nem "egészséges", hanem "finom" az, ami elmulasztja. Ilyen "müfagyik" után továbbra is megmarad a fagyiehetnékem - azaz nem sokra mennék vele.

Akkor inkább eszem ritkán egyszer "igazit", és utána megint nem hiányzik egy ideig.

(Nem pontoztalak le, csak meg akartam magyarázni, hogy miért nem feltétlen tartom jónak a válaszodat - de mivel nem like az, amit nyomni lehet, ezért nem pontozok)

2016. aug. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Ahogy már írták, néha egy fagyi nem sok vizet zavar.

Én a cukrot nagy ívben kerülöm, az édességeket eszembe se jut, azok mellett fogytam 21 kilót s fogok is még egypárat... Egy kis, finom édesség miért is akadályozna meg a kalóriadeficit elérésében? Ebben nincs logika. Az enyéim pedig általában még szénhidrátszegények is, bár azt pont nem vettem észre, hogy számítana, hogy mennyi szénhidrátot eszem fogyáskor, ha a deficitet össze tudom hozni (ami szénhidráttal nekem nehéz). De elhiszem, hogy van, akinek sokat számít. De néha egy kis édesség akkor is befér. Plusz ha néha totál elszállunk mindennel, akkor is lehet fogyni, ha a többi nap jólfésült és eléggé túlerőben van. Ha valakinek az olykori kilengés segít a kitartásban, ez is egy opció. Nekem a mindennapi jókat evés kell.

2016. aug. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Ha rám hallgatsz kérdező, csinálsz egy 40 napos cukorböjtöt.

Kb ennyi idő kell, hogy a cukor okozta fizikai függőséget leküzd... én megcsiáltam és tudod előtte elképzelni nem tudtam az életemet cukor nélkül, ma meg már tudom, hogy egy brutális függőséget okozó drog...

Szerintem a legjobb édesítőszer, pedig rengeteget próbáltam, az a kristálycukor... csak amíg ismerek olyat, aki 3 hónap alatt elfogyaszt 10kg-ot, addig nálam 7-8 hónapot kitart 1 kg...

2016. aug. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Amúgy én kávéhoz (amit nem is iszom), teához nem használok cukrot, és csak édesítőszerrel készült dolgokat iszom. Kevés a cukor az életemben, arról már régen lemondtam. Tudom, egyesek szerint az édesítőszer reggelente felkelti a homárt, tehát rákkeltő, de nem dohányzom, nem kávézom, mások ezek okozta rákban fognak meghalni, én az édesítőszer okozta miatt.
2016. aug. 31. 21:41
 25/25 anonim ***** válasza:
Édesítőszer és édesítőszer közt is ég és föld a különbség... nem minden rákkeltő
2016. szept. 1. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!