Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fagyit sem ehetek?

Fagyit sem ehetek?

Figyelt kérdés
Dagadt vagyok, mint az állat. Már lemondtam minden édességről, pedig nagyon szeretem. Még a fagyiban gondolkozom, mert azt mondják, hogy abban relatív kevés a kalória. Fagyit lehet, vagy fagyit sem?
2016. aug. 29. 22:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
14%
A sima fagyit nem ajanlom mert tele van cukorral. De van fent a neten rengeteg egeszseges fagyi recept ( pl. avokados, feherjeporos, turos, stb.) Tudsz magadnak finomsagokat kesziteni amik belefernek a dietadba.
2016. aug. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
40%
Fagyit sem! A fogyókúrának sajnos épp ez a lényege, h a jó dolgokról lemondunk! Neked a cukorra kell figyelni! Ráadásul gondolj bele, h nem ér meg annyit az a fagyi, h kockáztasd az életedet. Mert a túlsúly bizony veszélyes!
2016. aug. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
49%
Ha nagyon szeretnél fagyit enni, akkor vegyél üzletbe fagyasztott gyümölcsöt és mixeld le :) Jégkása állagot kapsz, de a hűtőben 1-2 óra és fagyi lesz :)
2016. aug. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Scitec protein fagyi qrva jó. :-)
2016. aug. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
mondjuk a fagyihoz nem kell külön proteinfagyi készítményt vásárolni. Ízesített fehérjepor (persze megfelelő adagban), jégkocka és turmixgép :D
2016. aug. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
18%
A fagyiban rengeteg kalória van! www.kaloriabazis.hu
2016. aug. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%
Lemodani nem kell semmiről csak a mértéktelenségről.
2016. aug. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kell lemondani (ahogy SEMMIRÖL SEM!!), csak a mennyiséget kell csökkenteni.


Ha hetente megeszel egy kis adag (egy gombóc) fagyit, attól nem hízol/áll meg a fogyásod, föként ha közben mozogsz eleget.


A fogyás NEM AZT JELENTI (ahogy valaki nagy bután írta), hogy "minden jórol" lemondasz, mert ez a legbiztosabb út a feladáshoz vagy/és a visszahízáshoz.

Fogyni csak olyan étrenddel lehet, amit nagyjából egész életedben tudsz tartani, azaz kontrolláltan fogyasztasz mindent, megfelelö mennyiségben.

Javaslom, hogy keresd meg a kaloriabazis.hu oldalát, és ott tájékozódj.

2016. aug. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
59%
Én eszek fagyit, sőt csokit is, de mértékkel. Még így is letudtam fogyni 16 kilót.
2016. aug. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
56%
Te állatian dagadt egyed a fagyidat mert abban relatíve kevés a kalória egy tepsi marcipánhoz képest.
2016. aug. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!