Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fagyit sem ehetek?

Fagyit sem ehetek?

Figyelt kérdés
Dagadt vagyok, mint az állat. Már lemondtam minden édességről, pedig nagyon szeretem. Még a fagyiban gondolkozom, mert azt mondják, hogy abban relatív kevés a kalória. Fagyit lehet, vagy fagyit sem?
2016. aug. 29. 22:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

ma 08:56

ezt kinek írtad? Végül is mindegy. Attól, hogy neked más a véleményed, még nem kell tahó bunkónak lenned.

2016. aug. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
19%

ma 09:03

Te meg egyed azt fagyidat meg a csokidat és fogyjál még 16 kilót akármekkora bunkó vagy a más véleményeddel.

2016. aug. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Én pl a heti tankolásnál mindig veszek magamnak 1 bountit, minden hónapban van egy hétvége, amikor a gyerekek a nagyszülőkél vannak én meg otthon nézhetem a sorozataimat, olyankor szoktam kókuszos cartedor fagyit enni, meg nacsoszt...

Mégis tartom a 78-80kg-ot...

Hozzáteszem voltam én 130kg is, csak akkoriban ezek a minden napos kajám részei voltak...

Fagxit lehet enni még egy szupermodellnek is, csak az a nem mind1, hogy milyen rendszerességgel...

2016. aug. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

"Hozzáteszem voltam én 130kg is, csak akkoriban ezek a minden napos kajám részei voltak... "


Jah, na meg akkoriban nem volt 2 pokolian rossz gyerekem :D

2016. aug. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

ma 09:06

Te egy idegbeteg vagy. Mi van otthon így bánnak veled, és nem tudsz normálisan kommunikálni? Szerintem mej dokihoz, és kezeltesd az idegbajodat. Tudom sajnálni az ilyen embereket, mert biztos erre vered ki vagy élvezel el, hogy ilyen ordenáré módon viselkedsz..

2016. aug. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Egyél. Csokit is, akármit. Csak ne minden nap és ne sokat.

Pl. ne vágjál be egy óriás fagyi kelyhet, meg ne 4 gombócot kérjél, hanem 2-t.

2016. aug. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%

ma 09:33

Menj keress magadnak egy kis fagyit nyugodjál le ne idegbetegeskedjél. Sajnáltatod itt magad, neked szex helyett jó a csoki. Menj orvoshoz te ordenáré beteg normálisan kommunikálni nem tudó idegbeteg. Sajnállak a rossz családi körülményeid miatt.

2016. aug. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2016. aug. 30. 13:26
 19/25 A kérdező kommentje:
Amúgy 83kg vagyok és 180cm, 36 éves.
2016. aug. 30. 13:27
 20/25 anonim ***** válasza:
Nem panaszkodaskepp, de az en valaszomon mi nem volot hasznos? (1. valasz) Az haszontalan valasz, hogy egeszseges fagyit csinaljon maganak, amit "büntudat nelkül" fogyaszthat, de az joval hasznosabb, hogy egyen cukrozott fagyit, csak eppen ne annyit... Hat komolyan mondom, vannak itt elkepzelesek.. Felreertes ne essek, mindenki az eszik amit akar, csak nem ertem az elvet mögötte...
2016. aug. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!